Link do strony www.wroclaw.pl

  Audyt krajobrazowy Dolnego Śląska – wypełnij ankietę

  Instytut Rozwoju Terytorialnego zaprasza mieszkańców Dolnego Śląska do udziału w anonimowej ankiecie, która może przyczynić się ochrony najcenniejszych krajobrazów w naszym otoczeniu.

  fot. Instytut Rozwoju Terytorialnego

  Droga Mieszkanko/Drogi Mieszkańcu Dolnego Śląska!

  Czy czujesz się związany z miejscem z którego pochodzisz? Czy podoba Ci się otoczenie w którym mieszkasz?

  Zapraszamy do wzięcia udziału w krótkim badaniu ankietowym, prowadzonym przez Instytut Rozwoju Terytorialnego w ramach prac nad Audytem krajobrazowym dla województwa dolnośląskiego.

  Biorąc udział w ankiecie możecie Państwo wpłynąć na wyniki audytu i przyczynić się do ochrony najcenniejszych krajobrazów w swoim otoczeniu.

  Zachęcamy do współdziałania przy wyłanianiu najbardziej cennych pod względem swojskości i tożsamości krajobrazów w województwie dolnośląskim!

  Aby wypełnić ankietę należy kliknąć w link

  Wypełnienie kwestionariusza zajmie około 10 min. Wyniki ankiety zostaną opublikowane na stronie internetowej pod adresem: www.irt.wroc.pl.

  Instytut Rozwoju Terytorialnego 

  jest samorządową jednostką organizacyjną Województwa Dolnośląskiego, powstałą z przekształcenia Wojewódzkiego Biura Urbanistycznego we Wrocławiu, zajmującą się realizacją zadań województwa z zakresu polityki rozwoju oraz planowania przestrzennego.

  Przejdź do funpage Zielony Wrocław na stronie Facebook