wroclaw.pl strona główna Zielony Wrocław – środowisko we Wrocławiu Zielony Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Zielony Wrocław
  3. Aktualności
  4. Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wrocław

Ogłoszenie Prezydenta Wrocławia o możliwości zapoznania się z projektem dokumentu „Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wrocław” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko, w ramach udziału społeczeństwa w strategicznej ocenie oddziaływania na środowisko.

Reklama

Wnioski i uwagi do projektu „Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wrocław” oraz prognozy oddziaływania na środowisko należy składać w dniach od 8 marca 2019 r. do 29 marca 2019 r.:

  • na piśmie na adres: Urząd Miejski Wrocławia, ul. Bogusławskiego 8-10, 50-031 Wrocław, Biuro Ochrony Przyrody i Klimatu,
  • drogą elektroniczną, opatrzone tematem: „Wniosek do prognozy oddziaływania na środowisko – projekt dokumentu „Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Wrocław” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko” na adres: e–mail: [email protected],
  • osobiście w sekretariacie Biura Ochrony Przyrody i Klimatu Urzędu Miejskiego Wrocławia, od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.45 do 15.45.

Z dokumentami można zapoznać się na stronie BIP Urzędu Miejskiego.

Posłuchaj podcastu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl