Zaproszenia na koncerty Wratislavia Cantans do NFM [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 września do 9.00.


Podwójne zaproszenia na festiwal Wratislavia Cantans i koncerty w Narodowym Forum Muzyki! Sprawdzajcie przez najbliższy tydzień naszą konkursową stronę. Do wygrania będą zaproszenia festiwalowe m.in. na VIII Symfonię Gustava Mahlera (19 września).  

Dziś mamy dla Was podwójne zaproszenie na koncert, jaki odbędzie się w ramach festiwalu Wratislavia Cantans w Narodowym Forum Muzyki. 

- Koncert 19 września z VIII Symfonią Gustava Mahlera tzw. "Symfonią tysiąca" pod batutą Jacka Kaspszyka, który poprowadzi Orkiestrę Filharmonii Narodowej, Chór NFM, Chór Chłopięcy NFM, Polski Narodowy Chór Młodzieżowy i ośmiu solistów.

O festiwalu przeczytacie także Wratislavia Cantans 2015. Znamy gwiazdy festiwalu.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na finałowy koncert festiwalu trzeba do czwartku 17 września do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w którym roku VIII Symfonia Gustava Mahlera miała prawykonanie?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę