Zabierz dziś rodzinę na Wyspę Dzieci!

Rusza nowy cykl imprez na Wyspie Słodowej – w każdą wakacyjną niedzielę, w godz. 13.00-18.00 będzie można spędzić czas w specjalnie przygotowanej rodzinnej strefie w ramach Wyspy Dzieci i wziąć bezpłatny udział w licznych atrakcjach.


Organizatorzy zaproponują: warsztaty artystyczne, twórcze zabawy z dziećmi na świeżym powietrzu, rodzinne tory przeszkód, wspólne śpiewanie dzieci z rodzicami, czytanie i słuchanie bajek, tworzenie dekoracji lub zabawek, a także konsultacje ze specjalistami w zakresie poradnictwa rodzinnego.

Pierwsza rodzinna niedziela na Wyspie Słodowej – 20 lipca – upłynie pod hasłem „Jak rozmawiać trzeba z psem”. Atrakcje związane z obecnością psów w rodzinie przedstawi Centrum Szkolenia Psów Krzysztof Tatar. Dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach edukacyjnych, które przygotują je do kontaktu z domowymi pupilami, a przede wszystkim dowiedzą się, jak się zachować, by nie zostać przez psa pogryzionym.

Odbędą się także warsztaty dotyczące świadomej adopcji najlepszego przyjaciela człowieka, a na koniec każdy, kto odwiedzi tego dnia Wyspę Słodową, będzie mógł obejrzeć pokazy posłuszeństwa i psich sztuczek.

Wszystkie atrakcje zaplanowane są na godziny 13.00-18.00, ale ze względu na wysoką temperaturę i dobro zwierząt mogą zakończyć się nieco wcześniej.

Szczegółowe informacje: www.wyspa.wroclaw.pl oraz faceboook.com/wyspanaweekend

Wyspa Dzieci jest wydarzeniem organizowanym przez Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego w ramach projektu „Wyspa na Weekend” we współpracy z Centrum Szkolenia Psów Krzysztof Tatar.

mw

 

Zobacz także:

 

Zgłoś uwagę