Wygraj urodzinowe prezenty od Magnolia Park [ZAKOŃCZONY]

Magnolia Park obchodzi swoje 14. urodziny. W najbliższy piątek i sobotę (22-23 października) na gości centrum handlowego czekają urodzinowe oraz nagrody. Dla czytelników www.wroclaw.pl Magnolia również przygotowała prezenty.


Urodzinowe rabaty

Na klientów Magnolia Park czekają specjalne zniżki sięgające nawet 50%. W akcji bierze niemal 100 sklepów różnorodnych kategorii – sklepy odzieżowe, sportowe, elektroniczne, z artykułami wyposażenia domu, drogerie, a także restauracje i kawiarnie. Wszystkie zostaną oznaczone urodzinowymi plakatami informującymi o wysokości zniżek.

Karta podarunkowa za selfie i życzenia

Główne wydarzenia będą się rozgrywały na placu przed Empikiem, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie i zdobyć atrakcyjne nagrody. Wystarczy zrobić sobie pomysłowe, pamiątkowe zdjęcia wśród balonów oraz złożyć życzenia urodzinowe. Do wygrania jest 5 kart podarunkowych o wysokości 200 zł.

Prezenty za zakupy

Magnolia Park przygotowała dla klientów również bony podarunkowe o wartości od 30 do nawet 500 zł. Łącznie podaruje ponad 60 tysięcy złotych. Do rozdania są też nagrody rzeczowe oraz vouchery zakupowe ufundowane przez firmy i sklepy

Do wygrania dla czytelników www.wroclaw.pl 

Na czytelników portalu www.wroclaw.pl również czekają urodzinowe prezenty:

  • 3 zestawy kosmetyków od Clinique,
  • 3 zaproszenia na kawę do Starbucks,
  • 3 bidony Regatta.

Jak grać?

Wystarczy dokończyć zdanie: Jak lubisz spędzać czas w Magnolii?

Odpowiedź wpisujemy w formularz kontaktowy. W formularzu podajemy również imię, nazwisko oraz telefon kontaktowy. Na odpowiedzi czekamy do 22  października, do godz. 12.00.

Prezenty-nagrody trafią do 9 osób, kótrych odpowiedzi redakcja uzna za najciekawsze.

Zwycięzców o sposobie odbioru nagrody poinformujemy mailowo i telefonicznie. Zgłoś uwagę