wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rekreacja we Wrocławiu
  4. Aktywnie w mieście i okolicach
  5. Zbliża się zimowa edycja wrocławskich lig piłkarskich dla amatorów. Stwórz drużynę i graj o najwyższe cele
Na zdjęciu akcja z meczu jesiennej edycji PRO Ligi Wrocław. Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom piłkarzy-amatorów i zaproponowali im dwie opcje zimowej rywalizacji: na sztucznej murawie i na hali PRO Liga Wrocław
Na zdjęciu akcja z meczu jesiennej edycji PRO Ligi Wrocław. Organizatorzy wyszli naprzeciw oczekiwaniom piłkarzy-amatorów i zaproponowali im dwie opcje zimowej rywalizacji: na sztucznej murawie i na hali

Rywalizacja na profesjonalnych obiektach sportowych, klasyfikacje najlepszych strzelców i asystentów, wykwalifikowani sędziowie i walka o prawdziwe medale – dzięki piłkarskim rozgrywkom dla amatorów każdy może spełniać marzenia o futbolowej karierze. We Wrocławiu funkcjonuje kilka lig, a dwie z nich organizują edycje zimowe. Zapisy już trwają. Sprawdźcie, jak dołączyć do gry i ile to kosztuje!

Reklama

WROCBAL. Liga Piłkarskich Szóstek

Kolejna edycja zimowych rozgrywek pod balonami, czyli na krytych halach przy ul. Kłokoczyckiej 5 (Centrum Piłkarskie Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce) i przy al. Paderewskiego (Stadion Olimpijski).

Organizatorzy oferują między innymi podział na ligi o różnym poziomie trudności, skrupulatnie prowadzone tabele i klasyfikacje strzelców oraz asystentów, pomeczowe relacje i nagrody dla najlepszych. Publikowane są również skróty niektórych meczów.

Rozgrywki WROCBAL toczone będą na dwóch obiektach pod tzw. balonami, czyli na sztucznej trawie

Start ligi zaplanowano na 2 stycznia, a zakończenie sezonu na 25 marca 2023 roku. Zapisy jednak już trwają – zgłoszenia przyjmowane są do 6 listopada! Deklaracja obejmuje zgłoszenie drużyny drogą mailową oraz opłatę wpisową w całości lub poprzez wpłatę kaucji w wysokości 1 500,00 PLN.

Mecze rozgrywane są od poniedziałku do piątku, w godz. od 20.30 do 23.15. Czas gry to 2x 20 minut, a każda z drużyn ma zagwarantowane rozegranie minimum 11 spotkań.

Liczba zawodników na boisku to 5 + 1 bramkarz. Oczywiście mile widziani rezerwowy i szerokie kadry.

Koszt uczestnictwa wynosi obecnie 3 600 – 3 800 zł, w zależności od modelu płatności. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej rozgrywek WROCBAL.

PRO Liga Wrocław pod balonem przy ul. Kłokoczyckiej

Obiektem, na którym rozgrywane będą mecze PRO Ligi, również jest balon na wrocławskich Kłokoczycach. 

Chcecie poczuć emocje nie z tej ziemi? Pełen profesjonalizm, najlepszy poziom sportowy we Wrocławiu, cudowny obiekt rozgrywek, wywiady, transmisje na żywo i wiele wiele więcej?  Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji PRO Ligi (w nowej odsłonie) pod balonem!
PRO Liga Wrocław

Liga startuje 3 stycznia i potrwa do 23 marca 2023 roku. Mecze rozgrywane będą od wtorku do czwartku, w godz. 20.30 – 22.30, a będą trwać 2x 25 minut. Liczba zawodników to 5 + 1 bramkarz.

Co zapewniają organizatorzy? Minimum 11 spotkań w sezonie, transmisje na żywo ze wszystkich spotkań, wyniki na żywo, skróty spotkań, zdjęcia, kulisy, wywiady, relacje w mediach społecznościowych i nagrody dla najlepszych zawodników.

Wysokość wpisowego to 4 400 zł brutto. Szczegóły na stronie internetowej PRO Ligi Wrocław.

PRO Liga Wrocław w wydaniu futsalowym

Nie lada gratka dla miłośników piłki nożnej na hali. Mecze będą rozgrywane w hali sportowej przy ul. Chełmońskiego 43 we Wrocławiu.

Pierwsze spotkania już 7 stycznia, ostatnie – 26 marca. W przeciwieństwie do PRO Ligi na sztucznej trawie, tu rywalizacja toczyć się będzie w weekendy, w godz. 14.00 – 22.00. 

Mecze potrwają 2x 20 minut, a liczba zawodników na boisku to 4 + 1 bramkarz.

Co zapewniają organizatorzy? Minimum 10 spotkań w sezonie, profesjonalnych sędziów, transmisje na żywo ze wszystkich spotkań, skróty meczów, zdjęcia, kulisy, wywiady, relacje w mediach społecznościowych i nagrody dla najlepszych zawodników.

Wysokość wpisowego to 3 600 zł brutto. Szczegóły na stronie internetowej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl