wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:45

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Mecz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław [TRANSMISJA]
Kliknij, aby powiększyć
Piłkarze Śląska i Piasta podczas meczu rundy jesiennej sezonu 2023/2024 na Tarczyński Arenie Krystyna Pączkowska / WKS Śląsk Wrocław
Piłkarze Śląska i Piasta podczas meczu rundy jesiennej sezonu 2023/2024 na Tarczyński Arenie

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław w 26. kolejce PKO BP Ekstraklasy w sobotę 30 marca o godz. 17:30. WKS chce powrócić na zwycięską ścieżkę, wygrać drugi mecz na wiosnę i w dobrych nastrojach udać się na święta wielkanocne. Zadanie nie będzie jednak łatwe, bo rywalem jest Piast, który nadal musi oglądać się za siebie i nie jest pewny utrzymania w ekstraklasie. Gdzie oglądać transmisję z meczu Piast - Śląsk?

Reklama

Sobotni pojedynek to mecz dwóch drużyn, które początku piłkarskiej wiosny nie mogą zaliczyć do udanych. Choć w tabeli Śląsk i Piast dzieli aż 10 miejsc, to obie drużyny w ostatnich 5 kolejkach zdołały zgromadzić zaledwie 5 (Śląsk) i 4 (Piast) punkty na 15 możliwych.

Zarówno gliwiczanie, jak i wrocławianie, po reprezentacyjnej przerwie, będą chcieli wrócić na zwycięskie tory i poprawić swoją pozycję w tabeli. WKS po to, by dalej naciskać na liderującą Jagiellonią i nie tracić dystansu, Piast, aby nie zacząć z niepokojem spoglądać za siebie, na zespoły znajdujące się w strefie spadkowej. Kto w lepszych nastrojach uda się na święta?

Kiedy mecz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław w PKO BP Ekstraklasie?

Mecz Piast Gliwice - Śląsk Wrocław odbędzie się w sobotę 30 marca na Stadionie Miejskim w Gliwicach im. Piotra Wieczorka. Początek spotkania o godz. 17:30.

Piast Gliwice - Śląsk Wrocław. Transmisja meczu

Transmisję spotkania Piasta ze Śląskiem będzie można obejrzeć na sportowych kanałach Canal +, czyli: CANAL+ 4K Ultra, CANAL+ Sport 3 i CANAL+ Sport.

Piast - Śląsk. Kto sędzią meczu?

Spotkanie Piasta ze Śląskiem będzie sędziował Szymon Marciniak. 43-letni arbiter w obecnym sezonie sędziował cztery mecze Śląska Wrocław - z Zagłębiem (1:2), Lechem (3:1), Rakowem (1:1) oraz Pogonią (0:1). 

Mecz Śląsk Wrocław - Warta Poznań. Trwa sprzedaż biletów

Trwa także sprzedaż biletów na kolejny domowy mecz Śląska Wrocław - w sobotę 6 kwietnia na Tarczyński Arenie podopieczni Jacka Magiery podejmą Wartę Poznań. Bilety na mecz Śląsk - Warta do nabycia tutaj.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl