wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu – najświeższe wiadomości Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

3°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: brak pomiaru

brak danych z GIOŚ

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Bilety na mecze Polaków w Euro 2024. Rusza sprzedaż
Kliknij, aby powiększyć
Karol Świderski celebruje zdobycie gola w meczu z Walią na stadionie we Wrocławiu (zdjęcie ilustracyjne) Tomasz Hołod
Karol Świderski celebruje zdobycie gola w meczu z Walią na stadionie we Wrocławiu (zdjęcie ilustracyjne)

Piłkarze już mają bilety na mistrzostwa Euro 2024 w Niemczech. A kibice? Sprzedaż biletów rusza w czwartek 28 marca o 14:00 i potrwa do 8 kwietnia. Wcześniej trzeba się zarejestrować na platformie UEFA. Kilka dni temu otworzył się sklep z wejściówkami z drugiej ręki.

Reklama

Na platformie UEFA od czwartku 28 marca do 8 kwietnia potrwa sprzedaż biletów na mecze drużyn, które na Euro zakwalifikowały się w barażach, czyli Polski, Ukrainy i Gruzji.

Dostępne bilety będą widoczne dla wszystkich kibiców, którzy zarejestrowali się jako „Fan of Poland”. Rejestracja jest cały czas otwarta, a na podstawie kolejności zgłoszeń obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.
pzpn.pl

Bilety na mecze Euro 2024 w Niemczech (ceny, zasady)

Jedna osoba może aplikować o maksymalnie cztery sztuki na dany mecz. Ceny biletów zaczynają się od 30 euro (faza grupowa), 50 euro (mecz otwarcia, 1/8 finału), 60 euro (ćwierćfinały), 80 euro (półfinały) i 95 euro (finał).

Na grupowe spotkania Polaków – od 30 do 400 euro w zależności od kategorii. Sprzedaż prowadzona jest wyłącznie przez UEFA.

Wcześniej otworzył się sklep z biletami z drugiej ręki. Kto ma niepotrzebny, może go zaoferować innym do 15 kwietnia. Wejściówki wystawione w systemie odsprzedaży będą dostępne od maja.

Euro 2024. Terminarz meczów Polaków w grupie D

  • 16 czerwca z Holandią w Hamburgu o godzinie 15:00;
  • 21 czerwca z Austrią w Berlinie o godz. 18:00;
  • 25 czerwca z Francją w Dortmundzie o 18:00.

Piłkarskie mistrzostwa Europy 2024 potrwają od 14 czerwca do 14 lipca 2024. Udział biorą 24 reprezentacje narodowe: Albania, Anglia, Austria, Belgia, Chorwacja, Czechy, Dania, Francja, Gruzja, Hiszpania, Holandia, Niemcy, Polska, Portugalia, Rumunia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szkocja, Szwajcaria, Turcja, Ukraina, Węgry, Włochy.

Aktualnymi mistrzami są Włosi. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl