wroclaw.pl strona główna Sport i rekreacja we Wrocławiu Sport i rekreacja - strona główna

Infolinia 71 777 7777

2°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Sport i rekreacja
  3. Rekreacja we Wrocławiu
  4. Aktywnie w mieście i okolicach
  5. Walka Graczy na Kowalach. W sobotę bezpłatny turniej gier w centrum handlowym Korona we Wrocławiu
Na zdjęciu ilustracyjnym: kobieta i mężczyzna przy stole z grą planszową w Hali Stulecia Oleksandr Poliakovskyi
Na zdjęciu ilustracyjnym: kobieta i mężczyzna przy stole z grą planszową w Hali Stulecia

Jak sobota to… Gaming Battle! Centrum handlowe Korona zaprasza na turniej graczy indywidualnych i drużyny. W programie znalazły się gry planszowe, VR, strategiczne i RPG, ale nie zabraknie również czegoś dla fanów gier online oraz rozgrywek karcianych. Turniej startuje o godzinie 11.00. Będzie gość specjalny – Przemekbestgames, znany z YT.

Reklama

Centrum handlowe Korona przy ul. Bolesława Krzywoustego 126 na Kowalach organizuje w tę sobotę (15 października) Gaming Battle, czyli turniej gier:

  • planszowych (Carcassone),
  • VR (Space Pirate Trainer),
  • komputerowych (Fornite),
  • karcianych (Uno).

Do gry zaproszeni są singliści oraz drużyny. Można się zapisać (formularz tutaj), ale nie jest to konieczne. Turniej startuje o godzinie 11.00. W puli czeka 1000 złotych.

Zmagania graczy zostaną ukoronowane wyłonieniem zwycięzców w każdej kategorii, a efektowna, futurystyczna scenografia zapewni niepowtarzalny klimat imprezy. Turniej uatrakcyjni swoją obecnością gość specjalny - Przemekbestgames, który miłośnikom gier znany jest z jego kanału na YouTube.
Organizatorzy

Tego samego dnia w Koronie jest także akcja komercyjna. Kto zrobi zakupy za minimum 150 lub 250 zł i zarejestruje paragony (maksymalnie dwa) i zarejestrować je w punkcie obsługi, weźmie udział w losowaniu gier planszowych oraz akcesoriów dla graczy, takich jak: kubki, słuchawki i myszki. Ta akcja organizowana jest również w piątek, 14 października.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl