„Siedmiu wspaniałych” w DCF-ie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 26 września do godz. 19


Mamy dla was 2 podwójne zaproszenia na premierowy film „Siedmiu wspaniałych”  ważne do 29.09 do Dolnośląskiego Centrum Filmowego.

Film Antoine'a Fuqua, remake legendarnego westernu Johna Sturgesa. Armia bandytów pod wodzą bezwzględnego oligarchy terroryzuje małe miasteczko Rose Creek na pograniczu amerykańsko-meksykańskim. Zrozpaczeni mieszkańcy zwracają się o pomoc do grupy rewolwerowców. To awanturnicy, hazardziści i łowcy nagród, nie zawsze kierujący się szlachetnymi pobudkami. Mimo to siedmiu najemników postanawia stawić czoło przeważającym siłom wroga. Wydają się być bez szans... Czy przy wsparciu mieszkańców, którym przewodzi młoda kobieta, uwolnią osadę spod bandyckich rządów?

Aby wygrać zaproszenia trzeba do 26 września do godz.19 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

 „Siedmiu wspaniałych” jest przeróbką jakiego japońskiego arcydzieła ?

Wygrywa piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany mailowo.Zgłoś uwagę