wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 09:00

wroclaw.pl strona główna
 1. wroclaw.pl
 2. Wrocław Rozmawia
 3. Trwają zapisy na Dolnośląski Kongres Obywatelski w Krzyżowej
Uczestnicy Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowej, zdjęcie ilustracyjne materiały prasowe, Fundacja Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego
Uczestnicy Dolnośląskiego Kongresu Obywatelskiego w Krzyżowej, zdjęcie ilustracyjne

25 października 2023 w siedzibie Fundacji Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego odbędzie się VIII Dolnośląski Kongres Obywatelski. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale należy się zarejestrować.

Tematem przewodnim tegorocznego Kongresu jest "25-lecie Dolnego Śląska. Aktywne obywatelki i aktywni obywatele w budowaniu oraz rozwoju województwa dolnośląskiego".

Program kongresu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na tej stronie.

Organizatorem wydarzenia jest Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych przy współpracy z Fundacją Krzyżowa dla Porozumienia Europejskiego i dofinansowaniu ze środków Województwa Dolnośląskiego, a także Sponsora Strategicznego - DAWG Dolnośląskiej Agencji Współpracy Gospodarczej oraz Partnerów:

 • Fundacji "Merkury"
 • Fundacji "Jagniątków"
 • Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci"
 • Forum Aktywności Lokalnej
 • Regionalnego Centrum Wspierania Inicjatyw Pozarządowych RCWIP
 • Fundacji Eudajmonia
 • Dolnośląskiej Sieci Inkubatorów NGO
 • Dolnośląskich Pracodawców

Blok tematyczny WSPÓŁPRACA jest realizowany w ramach konferencji podsumowującej projekt „Pozarządowy Ostry Dyżur", który został sfinansowany przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię z funduszu EOG i Funduszy Norweskich w ramach Programu Program Program Aktywni Obywatele - Fundusz Krajowy.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl