wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - Partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

25°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 14:20

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Zgłoś projekt do WBO 2022. Masz czas do północy
Napis WRO to jeden z projektów zrealizowanych w ramach WBO fot. Marek Księżarek - www.wroclaw.pl
Napis WRO to jeden z projektów zrealizowanych w ramach WBO

W tegorocznej edycji WBO wrocławianie zgłosili już ponad 260 projektów. Masz pomysł? Zbierz dwa podpisy poparcia, wypełnij formularz i zgłoś projekt przez internet. Masz na to czas jeszcze tylko dziś (14 lutego) - do północy.

W tym roku w WBO do wydania jest 30 mln złotych, z czego 21 mln zł zostanie przeznaczone na realizację projektów ponadosiedlowych, zaś 9 mln zł - projektów osiedlowych. Projekt osiedlowy to projekt, którego oddziaływanie obejmuje jedno osiedle. Jego maksymalna wartość to 1 mln zł. Projekt ponadosiedlowy to projekt, którego oddziaływanie wykracza poza obszar jednego osiedla. Jego maksymalna wartość to 3 mln zł.

Jak zgłosić własny projekt w WBO?

Projekty należy składać na formularzu dostępnym na wroclaw.pl/wbo, papierowo lub elektronicznie. Do projektu musi być dołączona lista podpisów przynajmniej 2 mieszkańców popierających projekt, wśród nich może być również podpis Lidera. (Zobacz: dokumenty do pobrania.)

Przeczytaj również: Co musisz wiedzieć o WBO, żeby zgłosić projekt?

Przeczytaj również: Budżet obywatelski. Najciekawsze projekty z innych miast

Zgłoś projekt tutaj. Kliknij w obrazek

WBO 2022 zgłoś projekt

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl