wroclaw.pl strona główna Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
  1. wroclaw.pl
  2. Wrocław Rozmawia
  3. Mikrogranty NGO: nabór do orkiestry jazzowej na Ołbinie
wielka osiedlowa orkiestra jazzowa materiały organizatorów
wielka osiedlowa orkiestra jazzowa

Trwa nabór do Wielkiej Osiedlowej Orkiestry Jazzowej vol. 2. Do wspólnego grania zaprasza mieszkańców Fundacja Art&Flow. Przed nimi tygodniowe warsztaty muzyczne i finałowy koncert, zaplanowany na 21 sierpnia. Zgłoszenia przyjmowane są do 13 sierpnia.

Do orkiestry szukamy osób w wieku od 13 do 113 lat grających (lepiej lub gorzej) na następujących instrumentach: skrzypce, altówka, trąbki, puzon, wiolonczela, saksofon, flet, klarnet, gitara, akordeon, zestaw perkusyjny, bębny, przeszkadzajki – zapowiadają organizatorzy.

Idealni kandydaci to osoby zaangażowane, czujące muzyczne flow z sąsiadami i dyspozycyjne w terminie 16-21 sierpnia. Umiejętności grania z nut czy improwizacji nie są wymagane, ale będą dodatkowym atutem.

Bezpłatne warsztaty

Dla członków orkiestry prowadzone będą w tym terminie warsztaty, za których merytoryczną wartość odpowiadają profesjonalni muzycy oraz wykładowcy Akademii Muzycznej we Wrocławiu, związani z Polskim Stowarzyszeniem Jazzowym Wrocław.

Warsztaty będą polegały na pracy w sekcjach, zajęciach instrumentalnych, wokalnych, ćwiczeniu podstaw improwizacji, a wszystko spinać w całość będzie praca nad programem koncertu finałowego, który odbędzie się 21 sierpnia 2021 roku.

  • Termin: 16–20.08.2021, w godzinach 16.00-20.00
  • Miejsce: Ołbińskie Centrum Aktywności Lokalnej, ul. Prusa 37-39, wejście od Wyszyńskiego 75A
  • Zgłoszenia udziału wysyłać można do 13 sierpnia na adres: warsztaty[at]artandflow.pl w tytule wiadomości wpisując: JAZZ.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Wielka Osiedlowa Orkiestra Jazzowa vol. 2

Wielka Osiedlowa Orkiestra Jazzowa vol. 2

Koncert / Warsztaty
Termin od 13 sierpnia 2021 do 21 sierpnia 2021

Miejsce Park Stanisława Tołpy

Zobacz

Warsztaty otworzy koncert Dominika Mąkosy ze swoim trio w składzie: Dominik Mąkosa – piano, Ion Virlan – kontrabas, Piotr Zarecki  perkusja. Koncert w piątek, 13 sierpnia, o g. 18.00 w Parku Tołpy.

Projekt realizowany jest dzięki dofinansowaniu z Mikrograntów (ścieżka dla NGO).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl