wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 20°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Jak urządzić podwórko przy Uniwersyteckiej?

Napis "Urządzamy podwórko?" W tle pranie rozwieszone na sznurku. Rysunek. Wrocław Rozmawia
Napis "Urządzamy podwórko?" W tle pranie rozwieszone na sznurku. Rysunek.

Konsultacje społeczne w sprawie podwórka w kwartale ulic Uniwersyteckiej, Kuźnicznej, placu Uniwersyteckiego i Szewskiej

Sprawdź raport

z konsultacji

Między dziś i wczoraj

Na podwórku w kwartale ulic: Uniwersytecka, Kuźnicza, Szewska, plac Uniwersytecki potrzebna jest zieleń, miejsca parkingowe i droga wewnętrzna, ławki i dobrze zorganizowane miejsce do składowania odpadów. Jednak dbanie o podwórka w centrum miasta to zadanie szczególne, w związku z przepisami dotyczącymi Parku Kulturowego oraz przeszłością tego miejsca (dawne zabudowania historyczne). 

widok na podwórko z lotu ptaka

Źródło mapy: gis.um.wroc.pl

Najbliżej domu

Najbliższe otoczenie jest niezwykle ważne, dlatego zapraszamy mieszkańców i mieszkanki tej okolicy do udziału w konsultacjach społecznych Jak urządzić podwórko przy Uniwersyteckiej, w ramach których 28 września (wtorek) spotkamy się w punkcie konsultacyjnym na podwórku. Przez cały czas będzie możliwość wypełnienia formularza opinii.

Twoja opinia będzie miała wpływ na sposób urządzenia tego podwórka. Konsultacje trwają do 12 października 2021 r. (wtorek).

Partnerem konsultacji jest Zarząd Osiedla Stare Miasto.

Konsultacje realizuje Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Autorem zdjęć jest Andrzej Skobejko.

Reklama