wroclaw.pl Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO Wrocław Rozmawia - partycypacja, konsultacje, rewitalizacja, NGO
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie

Drugie spotkanie w sprawie strategii współpracy Gminy z NGO-sami

Redakcja www.wroclaw.pl,
spotkanie w sprawie strategii współpracy Gminy Wrocław z NGO-sami, kolaż trzech zdjęć DFOP
spotkanie w sprawie strategii współpracy Gminy Wrocław z NGO-sami, kolaż trzech zdjęć

2 września 2022 roku, na zaproszenie Dolnośląskiej Federacji Organizacji Pozarządowych (DFOP) i Fundacji na Rzecz Studiów Europejskich (FEPS), odbyło się drugie spotkanie robocze poświęcone Strategii Rozwoju Współpracy Wrocławskich Organizacji Pozarządowych z Gminą Wrocław.

W spotkaniu udział wzięli przedstawiciele:

Spotkanie poprowadzili:

Dyskutowano, m.in. o następujących obszarach tematycznych:

Czym jest Strategia Rozwoju Współpracy?

Strategia jest dokumentem, który wyznacza zasady współpracy międzysektorowej dla Miasta Wrocławia i nas - wrocławskich organizacji pozarządowych.Obecnie obowiązuje dokument Strategii na lata 2018-2022.

Dlaczego Strategia na kolejne lata jest ważna?

Strategia jest dokumentem, który z pewnością nie rozwiązuje wszystkich spraw czy wyzwań, z którymi się zmagamy jako organizacje pozarządowe, ale dotyczyła i nadal dotyczyć będzie obszarów współpracy wrocławskich organizacji pozarządowych z Gminą Wrocław.

Dolnośląska Federacja Organizacji Pozarządowych i Fundacja na Rzecz Studiów Europejskich - realizatorzy zadania publicznego "WDRAŻANIE STRATEGII ROZWOJU WSPÓŁPRACY MIASTA WROCŁAWIA Z ORGANIZACJAMI POZARZĄDOWYMI NA LATA 2018-2022 Z NGO WE WROCŁAWIU", które jest współfinansowane ze środków Gminy Wrocław www.wroclaw.pl 

Źródło: DFOP

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl