wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 19:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław na targach nieruchomości w Cannes

Przedstawiciele Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Urzędu Miejskiego Wrocławia, oraz projektu Invest in Wroclaw wspólnie zaprezentują ofertę stolicy Dolnego Śląska na Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes, które rozpoczynają się 12 marca 2024 roku. To największe doroczne wydarzenie w tej branży i doskonała okazja do zaprezentowania potencjału inwestycyjnego Wrocławia.

Reklama

Międzynarodowe Targi Nieruchomości i Inwestycji w Cannes to czterodniowe najbardziej prestiżowe targi tej branży na świecie. Pozwalają uczestnikom zaprezentować ich ofertę szerokiej publiczności. To wyjątkowe miejsce spotkań biznesowych, nawiązywania kontaktów i wymiany doświadczeń, w których uczestniczą przedstawiciele miast, inwestorów, deweloperów, instytucji finansowych, firm konsultingowych, a także liderów rynku nieruchomości. To właśnie tam można poznać trendy oraz najbardziej aktualne oferty branży w bieżącym roku. W planie tegorocznej edycji targów zaplanowano wiele paneli i dyskusji, również z udziałem przedstawicieli Wrocławia.

Miasto zaprezentuje swoje tereny inwestycyjne

Obecność stolicy Dolnego Śląska na targach w Cannes to już tradycja. Jak co roku przedstawiciele miasta prezentują tam ofertę nieruchomości przeznaczonych pod największe inwestycje. Wśród promowanych nieruchomości znajdują się tym razem m.in. tereny przy ul. Architektów, Przedmiejskiej, Góralskiej, Jerzmanowskiej, Księcia Witolda oraz Dworcowej. Przyciągnięcie do stolicy Dolnego Śląska inwestorów to duża szansa na powstanie wielu jakościowych miejsc pracy.

Połączą siły i cele biznesowe

W tym roku miasto połączyło swoje cele biznesowe z misją gospodarczą innowacyjnych firm. Do delegacji Wrocławia dołączyli przedstawiciele Atlas Ward Polska - generalnego wykonawcy wielu obiektów przemysłowych i logistycznych, Echo Investment, które we Wrocławiu realizuje właśnie projekt Swobodna SPOT oraz Randstad Polska. Randstad Polska to lider HR wspierający swoich partnerów biznesowych w rekrutowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej, który na bieżąco dzieli się z rynkiem swoimi badaniami i publikacjami. 

Wręczą prestiżowe nagrody

Wrocław od wielu lat dynamicznie wzmacnia swoją pozycję na biznesowej mapie Europy. Potwierdzają to wysokie miejsca w wielu rankingach, w tym „European Cities and Regions of the Future 2024” przygotowywanym przez spółkę fDi Intelligence, która należy do grupy The Financial Times. To prestiżowe zestawienie ocenia europejskie miasta i regiony pod względem potencjału gospodarczego, finansowego i biznesowego.

W tym roku istotnym wydarzeniem Międzynarodowych Targów Nieruchomości i Inwestycji w Cannes będzie oficjalne wręczenie wyróżnień fDi Magazine. Dla Wrocławia to szczególnie ważny moment, ponieważ w tegorocznym zestawieniu zdobył pierwsze miejsce kategorii miast średniej wielkości, ale również jako najbardziej przyjazna lokalizacja dla biznesu oraz miasto z największym potencjałem ludzkim i jako najlepsze miejsce do życia.

Ponad 22 tysiące uczestników

Ubiegłoroczna edycja Międzynarodowych Targach Nieruchomości i Inwestycji w Cannes zgromadziła 22,5 tys. uczestników, w tym ponad 6,5 tys. inwestorów. Na 300 stoiskach w 2023 r. zaprezentowały się kluczowe europejskie miasta i organizacje z ponad 90 krajów. W tym roku organizatorzy spodziewają się równie dużego zainteresowania tym największym w branży wydarzeniem. Targi potrwają od 12 do 15 marca 2024 roku.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl