wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Popławska Group dołączyła do platformy współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego

Popławska Group dołączyła do platformy współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego

Jarek Ratajczak,

Podpisano porozumienie o współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego i Popławska Grup WPT
Podpisano porozumienie o współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego i Popławska Grup

Wymiana wiedzy i doświadczenia między wrocławskimi przedsiębiorcami, to cel specjalnej platformy współpracy, którą organizuje Wrocławski Park Technologiczny. Do tego grona dołączyła kolejna firma – Popławska Group.

Reklama

Podpisano porozumienie o współpracy Wrocławskiego Parku Technologicznego i Popławska Grup, w ramach którego przedsiębiorcy związani z parkiem zyskają możliwość nawiązania kontaktów z innowacyjną wrocławską firmą, produkującą kosmetyki profesjonalne i urządzenia kosmetyczne. Tym samym Popławska Grup dołączyła do specjalnej platformy współpracy WPT, na której już działa firma 3M.

We Wrocławskim Parku Technologicznym tworzymy warunki, dzięki którym przedsiębiorcy w łatwy sposób mogą rozwijać swoje innowacje. Dzięki naszej rozbudowanej sieci kontaktów możemy m.in. umożliwiać im pozyskiwanie nowych partnerów biznesowych, cieszę się, że znajdzie się wśród nich Popławska Group
Maciej Potocki, prezes Wrocławskiego Parku Technologicznego.

Co robi Popławska Group? 

Popławska Group to firma tworząca innowacyjne produkty, które kreują trendy i wyznaczają kierunek rozwoju branży beauty w kraju i za granicą. W skład grupy wchodzą takie marki jak: Clarena (marka kosmetyków profesjonalnych), Rubica (produkująca urządzenia kosmetyczne i wyroby jednorazowe), dział private label (produkty dla innych firm) oraz jeździecki klub sportowy.

Wieloletnie doświadczenie i nowoczesne zaplecze technologiczne buduje potencjał firmy oraz motywuje nas do ciągłego poszukiwania nowych perspektyw rozwoju. Konsekwencją tego procesu jest współpraca z Wrocławskim Parkiem Technologicznym, który łączy naukę z biznesem. Współpraca Popławska Group z przedsiębiorstwami zrzeszonymi w ramach platformy WPT stwarza możliwość wymiany doświadczeń oraz realizacji innowacyjnych projektów, które wzbogacą ofertę firmy
Patricia Popławska, prezes Popławska Grup.

Popławska Group i platforma współpracy WPT

Przedsiębiorcy zainteresowani współpracą z Popławska Group w ramach platformy współpracy WPT, szczegółowe informacje mogą uzyskać, pisząc na adres [email protected].

WPT/jr

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl