wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 07:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wolves Summit już w przyszłym tygodniu! Połączy inwestorów, innowatorów i startupy
Wolves Summit 2022 www.wroclaw.pl
Wolves Summit 2022

Słynie z wyjątkowych możliwości nawiązywania kontaktów. To tu spotykają się innowatorzy, startupy i inwestorzy, czego wynikiem często są projekty biznesowe odnoszące światowe sukcesy. W tym roku Wolves Summit odbywać się będzie od 23 do 25 maja we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

Reklama

Wolves Summit 2023 to wydarzenie, które skupia przedsiębiorców, inwestorów, przedstawicieli korporacji, a także rekruterów poszukujących młodych, ambitnych i utalentowanych osób, gotowych rozpocząć karierę w świecie technologii i innowacji. To również okazja do budowania sieci kontaktów oraz przetestowania swoich umiejętności negocjacyjnych i autoprezentacji. Festiwal odbędzie się w dniach 23-25 maja br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia.

Ponad 45 tysięcy spotkań

Tegoroczny Wolves Summit jak zawsze obfitować będzie w możliwości nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z inwestorami. O ogromnej skali przedsięwzięcia świadczy liczba spotkań odbywających się w ciągu tego wydarzenia. Dotychczas na festiwalu odbyło się ich ponad 45 tysięcy.

Startupy jako młode firmy technologiczne stanowią motor napędowy dla innowacyjności, kreują interesujące miejsca pracy oraz wzmacniają konkurencyjność na zagranicznej scenie. Tegoroczne Wolves Summit to miejsce spotkań dla takich projektów i możliwość zdobycia cennych kontaktów, a także doświadczenia w międzynarodowym towarzystwie.
Mateusz Jarzombek, dyrektor Centrum Wspierania Biznesu, ARAW

Cyfrowe centrum innowacji

Wolves Summit to również źródło projektów technologicznych i cyfrowe centrum innowacji dla inwestorów i korporacji. Od 2015 roku wzięło w nim udział ponad 29 tys. uczestników z 90 krajów. Wśród nich znalazło się prawie 10 tys. startupów i 3,5 tys. inwestorów.

Podczas tegorocznej edycji wydarzenia najbardziej obiecujących startupów szukać będą przedstawiciele Antlera, globalnego akceleratora z siedzibą w Singapurze.  Gośćmi wydarzenia będą również Invest Hong Kong, Google, European Innovation Council, European Innovation Fund, Microsoft oraz SODA. 

Strefy dla innowacyjnych i przedsiębiorczych

W tym roku zaplanowano także dedykowane sesje dla deep techu, smart city, inwestorów zorientowanych społecznie i startupów rozwijanych w czasach kryzysu. Wolves Summit pokazuje również historie sukcesu, oferując m.in.:

  • Expo Zone - największą strefę wystawową w historii Wolves Summit
  • Great Pitch Contest - konkurs dla innowacyjnych projektów, w którym o tytuł najlepszego startupu powalczy 50 półfinalistów w tematycznych ścieżkach
  • Corporate Innovation Challenges & Side Events - inicjatywy wspierające ekosystem w czasach kryzysów na potrzeby stabilnej przyszłości
  • Talent Matchmaking - możliwość spotkania z potencjalnymi współzałożycielami lub pracodawcami.

Więcej informacji na temat festiwalu Wolves Summit znajduje się na stronie internetowej wydarzenia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl