wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Najlepsze przysmaki z Ukrainy do kupienia we Wrocławiu. TOP 6 ukraińskie sklepy we Wrocławiu: adresy, produkty, godziny otwarcia

Najlepsze przysmaki z Ukrainy do kupienia we Wrocławiu. TOP 6 ukraińskie sklepy we Wrocławiu: adresy, produkty, godziny otwarcia

Jarek Ratajczak,

Prawosławna Wielkanoc w tym roku przypada w niedzielę 16 kwietnia. Ukraińskie sklepy we Wrocławiu oferują liczne towary spożywcze prosto z Ukrainy. Warto spróbować ukraińskich przysmaków wśród których są m.in. ryby, słodycze i napoje. Zobaczcie w galerii nasze zestawienie TOP 6 ukraińskich sklepów we Wrocławiu z adresami i godzinami otwarcia.

Reklama

Prawosławna Wielkanoc w niedzielę 16 kwietnia 2023 r. 

W tym roku prawosławna Wielkanoc przypada w niedzielę 16 kwietnia. Większość przebywających w Polsce uchodźców z Ukrainy spędzi prawosławną Wielkanoc w naszym kraju. Będą ją obchodzić z rodakami i z Polakami – wynika z sondażu „Uchodźcy wojenni z Ukrainy. Wielkanoc w Polsce”, przeprowadzonego przez Platformę Migracyjną EWL i Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego.

Ukraińskie sklepy we Wrocławiu

Przybywa ukraińskich sklepów spożywczych we Wrocławiu. Trudno się dziwić, bo szacuje się, że we Wrocławiu i aglomeracji wrocławskiej mieszka nawet 200 tysięcy Ukraińców. W sklepach ukraińskich, w stolicy Dolnego Śląska, można kupić m.in. słoninę ukraińską, suszone ryby, przekąski do piwa, kawior z jesiotra lub pstrąga, wędliny, pierogi pielmieni, dużo słodyczy i tortów, wódek, miodów, win, kwasów chlebowych oraz soków i napojów z Ukrainy oraz lane ukraińskie piwa.

Zobaczcie w galerii nasze zestawienie TOP 6 ukraińskich sklepów we Wrocławiu.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl