wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. TIM wygrywa w e-Commerce Polska awards 2023. Walczyli i zdobyli prestiżową nagrodę w handlu online
Od lewej strony stoją: Barbara Matkowska-Włosek, dyrektor marketingu TIM SA, Michał Kostrowicki, menadżer ds. Komunikacji Korporacyjnej TIM SA, Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej TIM SA
Od lewej strony stoją: Barbara Matkowska-Włosek, dyrektor marketingu TIM SA, Michał Kostrowicki, menadżer ds. Komunikacji Korporacyjnej TIM SA, Patrycja Sass-Staniszewska, prezes Izby Gospodarki Elektronicznej

Centrum Usług – innowacyjne wdrożenie centrum elektrotechniki TIM.pl – zdobyło jedną z najbardziej prestiżowych nagród polskiego sektora e-commerce w 11. edycji konkursu organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. Co robi wrocławska spółka?

Reklama

Uznanie jurorów, które zaowocowało statuetką w kategorii „Best in e-commerce B2B” wśród podmiotów średnich i dużych, zyskało Centrum Usług TIM.pl. Konkurencja była bardzo mocna – wraz z TIM-em nominowani w tej kategorii byli również: Allegro, ATLAS & Unity Group oraz Klimas.

TIM wygrywa e-Commerce Polska awards 2023 w kategorii „Best in e-commerce B2B”.

Po raz drugi wygraliśmy w kategorii „Best in e-commerce B2B”, co potwierdza naszą pozycję lidera tego segmentu polskiego rynku handlu online. To wielka satysfakcja, ale i wyzwanie, by nie zwalniać tempa i wyznaczać trendy, uważnie wsłuchując się w oczekiwania i potrzeby klientów
Krzysztof Folta, prezes Zarządu TIM SA.

W Centrum Usług TIM.pl zebrano funkcje i usługi najbardziej istotne dla klientów z sektora B2B. W efekcie Centrum Usług TIM.pl stało się platformą ułatwiającą codzienną pracę klientom biznesowym TIM-u.

E-Commerce Polska awards 2023. Laureatami są najlepsi na rynku.

e-Commerce Polska awards to jeden z najważniejszych konkursów polskiej branży e-commerce. Jego laureatami są największe i najbardziej innowacyjne brandy działające w Polsce.

Tegoroczna edycja jest dziewiątą z jedenastu, w której TIM znalazł się w gronie nominowanych do nagrody. Nagroda dla Centrum Usług TIM.pl jest już piątą statuetką e-Commerce Polska awards, która trafiła do TIM-u w ciągu 11 edycji konkursu.

Poprzednie zwycięstwa miały miejsce w 2015 (w dwóch kategoriach), 2020 i 2022 roku. W tegorocznej edycji e-Commerce Polska awards TIM zdobył także nominację w kategorii „Best in CSR” za strategię ESG na lata 2023-2026 dla Grupy TIM.

TIM SA wśród najlepszych spółek. Historia sukcesu

TIM.pl jest liderem polskiego e-commerce B2B, oferującym największe w Polsce centrum elektrotechniki dla profesjonalistów. W marcu 2023 r. informowaliśmy, że światowy gigant Würth kupi TIM SA.

Centrala TIM SA znajduje się we Wrocławiu, gdzie spółka powstała w 1987 r. Założycielem TIM SA jest Krzysztof Folta. Od 1998 r. firma jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. TIM SA tworzy Grupę Kapitałową TIM wraz z 3LP SA – operatorem centrów logistycznych, oferującym usługi dla podmiotów z sektora e-commerce (także spoza Grupy TIM).

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl