wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Wielkie otwarcie w słynnym Centrum Handlowym TGG. W piątek promocje i zniżki dla klientów [ZDJĘCIA]

Wielkie otwarcie w słynnym Centrum Handlowym TGG. W piątek promocje i zniżki dla klientów [ZDJĘCIA]

Jarek Ratajczak,

W Centrum Handlowym TGG przy ul. Słubickiej swój sklep będzie mała jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie. Wielkie otwarcie w piątek, 30 września 2022 roku. Z tej okazji dla klientów przygotowano liczne promocje, które będą także w innych sklepach w centrum handlowym TGG

Reklama

W piątek, 30.09.2022 r. w Centrum Handlowym TGG przy ul. Słubickiej 18 otwiera się drogeria sieci Rossmann. Nowy sklep jednej z największych sieci drogeryjnych w Europie będzie na powierzchni ponad 600 mkw. Drogeria Rossmann będzie na parterze TGG obok działającego tam od lat sklepu ASTRA. Prace przygotowawcze do otwarcie trwały przez cały czwartek, 29 września. Zobacz, galerię zdjęć

Otwierają Rossmanna w TGG: promocje i zniżki dla klientów

Dla klientów przygotowane są liczne promocje. Atrakcyjne ceny będą także w sklepie spożywczym ASTRA.

– Jest to kolejne otwarcie w tym miesiącu, zaraz po otwarciu Restauracji McDonad’s która przez okres wakacji przechodziła gruntowny remont oddając swym klientom nowe większe wnętrza i szybszą obsługę na linii McDrive. Jest to dalszy stopniowy etap przebudowy obiektu Centrum Handlowego TGG,  w zeszłym roku została przebudowana na parterze i powiększona apteka DOZ – mówi Michał Jagiełło, Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o.

Drogeria Rossmann w TGG będzie otwarta od godz. 8 do 20, od poniedziałku do soboty.

TGG centrum handlowe: biura do wynajęcia

To nie koniec zmian w TGG. W najbliższych tygodniach będą się wprowadzać kolejni najemcy biurowi na 1 piętro centrum handlowego przy ul. Słubickiej.– Posiadamy 1500 mkw. wolnej powierzchni biurowej na 1 piętrze pod wynajem – dodaje Michał Jagiełło.

W Centrum Handlowym TGG jest parking wielopoziomowy dla najemców biurowych oraz  garaż podziemny z możliwością bezpłatnego parkowania na czas zakupów.

Centrum handlowe TGG ul. Słubicka: sklepy, handel i usługi

W Centrum Handlowym TGG działają obecnie:

 • supermarket spożywczy ASTRA (pow. 2500 m2)
 • restauracja McDonald’s
 • profesjonalny plac zabaw dla dzieci PIOTRUŚ
 • kręgielnia Miraż
 • sklep wielobranżowy FREE LOOK
 • Apteka Dbam o Zdrowie
 • paczkomat INPOST
 • kwiaciarnia ELMA

W TGG są także: sklep z akcesoriami do telefonów komórkowych, agencja opłat EXPERT, agencja ubezpieczeniowa PROMESA, bankomat „Euronet”, bankomat zewnętrzny Planet Cash, kolektura LOTTO, a w bezpośrednim sąsiedztwie stacja paliw BP.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl