wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

152 mieszkania przy skrzyżowaniu ulic Klimasa i Międzyleskiej wbuduje firma Lokum Deweloper, wizualizacja: inwestor

152 mieszkania przy skrzyżowaniu ulic Klimasa i Międzyleskiej wybuduje firma Lokum Deweloper. Właśnie rozpoczęła się sprzedaż mieszkań. Ceny zaczynają się od 5850 zł za mkw. Pierwsi lokatorzy będą mogli wprowadzić się do nich na początku 2017 r.

Reklama

Lokum di Trevi to osiedle na Tarnogaju. W latach 2011-2014 Lokum Deweloper wybudował tam zespół budynków z 648 mieszkaniami. Obecnie budowane będą 3 budynki. Wszystkie mieszkania będą miały balkony, a na parterze zaplanowano ogródki. Metraż lokali wynosi od 34 do 74 mkw. Ceny zaczynają się od 5850 zł za mkw. Wśród 152 oferowanych lokali są m.in. kawalerki i mieszkania trzypokojowe z garderobami.

– Zaplanowaliśmy głównie mieszkania dwupokojowe, od 40 do 50 mkw. Prawie 100 z nich ma osobną kuchnię, co powinno zainteresować też osoby inwestujące w nieruchomości. Dwa pokoje z osobną kuchnią to sprawdzony układ, który dużo łatwiej wynająć – tłumaczy Grzegorz Marchel, dyrektor ds. marketingu w Lokum Deweloper.

W pięciokondygnacyjnych budynkach zamontowane zostaną cichobieżne windy, które będą obsługiwać również poziom garażu podziemnego. Wejścia do budynków wyposażone zostaną w wideodomofony, a same budynki będą ogrodzone i monitorowane. Inwestor podkreśla, że atutem osiedla Lokum di Trevi jest lokalizacja i bliskość jednych z głównych arterii Wrocławia - ulic Armii Krajowej oraz Krakowskiej.

Nowi właściciele mieszkań będą mogli skorzystać z dwóch dogodnych programów oferowanych przez dewelopera: „Lokum +” i „Lokum pod klucz”. Pierwszy to system zniżek i rabatów, dzięki któremu urządzenie mieszkania i zrobienie zakupów będzie tańsze. Drugi pozwala na zaprojektowanie i przeprowadzenie prac wykończeniowych wspólnie z architektami i zespołem profesjonalistów kierowanym przez doświadczonego inżyniera budowy.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl