wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

1°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 10:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Deszczowa niedziela na targowisku w Młynie Sułkowice. Co można było "upolować"? (ZDJĘCIA)

W niedzielę 19 listopada lało jak z cebra, pogoda pokrzyżowała nieco plany handlowcom i fanom targowiska "Na Młynie". Oczywiście ci najbardziej wytrwali i tak stawili się na miejscu. Na szczęście w kilku miejscach pod dachem zabytkowego młyna można było upolować prawdziwe perełki. Zobaczcie zdjęcia.

Reklama

Targowisko na terenie zabytkowego Młyna Sułkowice przy al. Poprzecznej co niedzielę przyciąga zarówno wrocławian, jak i przyjezdnych oraz turystów. Nic dziwnego, bo to miejsce ma niesamowity klimat. Można tu kupić niemal wszystko – od owoców i warzyw prosto od rolnika, przez ubrania, kosmetyki, sadzonki i kwiaty, ubrania, ceramikę, meble, rowery, po wyroby wędliniarskie i starocie.

W niedzielę 19 listopada pogoda była jednak wyjątkowo mało sprzyjająca, zarówno dla handlujących, jak i klientów. Lało jak z cebra. Na szczęście można też było zrobić zakupy pod dachem. Zobaczcie, co można było kupić na targu "Na Młynie".

Targowisko jest czynne w niedziele od godz. 5:00 do 16:00. 

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl