wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

-2°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 23:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. Targi Mieszkań i Domów
Targi Mieszkań i Domów

Targi Mieszkań i Domów we Wrocławiu, fot. organizatorzy

Targi Mieszkań i Domów to największa tego typu impreza w regionie. Odwiedzający mogą liczyć na przegląd pełnej oferty deweloperów budujących obecnie we Wrocławiu i jego najbliższych okolicach.

Reklama

Podczas targów będzie można porozmawiać na temat prowadzonych we Wrocławiu inwestycji, a także warunków zakupu domów i mieszkań. Przedstawiona zostanie również oferta zakupu lokali z rynku wtórnego. Wszystko to może być pomocne szczególnie osobom poszukującym obecnie dla siebie nowego lokum.

Osoby, które mają zamiar kupić w najbliższym czasie nową nieruchomość, a w najbliższy weekend odwiedzą Halę Stulecia, mogą też liczyć na wiele rabatów oferowanych podczas targów przez wystawców np. rabat na zakup mieszkania, tańsze miejsce postojowe czy też komórkę lokatorską gratis.

Aby pomóc potencjalnym nabywcom w zakupie ich nowych mieszkań lub domów, organizatorzy zaprosili ekspertów od lat zajmujących się rynkiem nieruchomości, finansami oraz prawem. Przygotowane przez nich seminaria mają im pomóc odnaleźć się w gąszczu przepisów i zasad, które wiążą się z zakupem, sprzedażą lub wynajmem własnego M.

Na imprezę bez obaw można zabrać również najmłodszych, którzy z pewnością nie będą się nudzić. Przygotowano dla nich liczne konkursy i zabawy.

Targi Mieszkań i Domów odbywać się będą  5 i 6 września w Hali Stulecia, w godzinach od 10 do 17.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl