wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

 1. wroclaw.pl
 2. Przedsiębiorczy Wrocław
 3. Aktualności
 4. Przedsiębiorczy Wrocław – pomogą wejść w świat wielkiego biznesu!
Mężczyzna przy ekranie komputera mat. prasowy
Mężczyzna przy ekranie komputera

Chcesz rozpocząć swoją przygodę z biznesem? Interesujesz się przedsiębiorczością i rozwojem własnej marki? Kręcą się nowatorskie projekty, startupy i chciałbyś budować swoją sieć bezcennych kontaktów? Weź udział w wyjątkowym wydarzeniu! Start już 29 maja. Zobacz szczegóły.

Reklama

Przedsiębiorczy Wrocław - co to jest?

Przedsiębiorczy Wrocław to impreza organizowana wspólnie przez fundację Młodzi dla Wrocławia i Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny.

– Celem jest inspirowanie, edukowanie i wspieranie młodzieży. Społeczność Przedsiębiorczego Wrocławia to różnorodne grono przedsiębiorców, inwestorów i liderów biznesu, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami z uczestnikami imprezy – informują organizatorzy.

Wydarzenie będzie obejmowało serię interaktywnych warsztatów, przemówień programowych i dyskusji panelowych, które obejmują szeroki zakres tematów związanych z przedsiębiorczością. Podczas trzydniowych zajęć poruszymy tematy związane m.in. z finansowaniem, marketingiem, rozwojem produktów i tworzenie sieci kontaktów. Uczestnicy będą mieć okazję uczyć się od odnoszących sukcesy przedsiębiorców, którzy podzielą się swoimi osobistymi historiami zakładania i rozwijania własnych firm.

Co możesz zyskać?

Poza aspektem edukacyjnym Przedsiębiorczy Wrocław jest również cenną platformą networkingu i współpracy. Uczestnicy będą mieć za zadanie stworzyć projekty startupów, które będą rozwiązywały realne problemy Wrocławia.

Ostatniego dnia wydarzenia, będą mieć okazję zaprezentować je przed jury. Zasiądą w nim prawdziwe tuzy biznesu i doświadczeni specjaliści z sektora samorządowego.

Przedsiębiorczy Wrocław to wspaniała okazja do poznania ciekawych ludzi i wielkiego świata biznesu. To szansa, dzięki której zdobędziesz bezcenne doświadczenia i być może otworzysz najważniejsze drzwi do swojej kariery.

Plan wydarzenia Przedsiębiorczy Wrocław

29 maja (wrocławska marka):

 • kompetencje przyszłości: inteligencja emocjonalna w biznesie
 • budowanie marki osobistej
 • Wrocław - miasto biznesu
 • gastronomiczna marka Wrocławia

30 maja (pierwszy startup)

 • modelowanie biznesowe
 • pitch deck
 • finanse
 • tworzenie projektów startupów
 • prezentacja projektów przed jury

31 maja (własna firma)

 • Business Challenge - biznesowa gra strategiczna, podczas której zespoły studenckie prowadząc wirtualne firmy, działają na rynku krajowym jak i zagranicznym.
 • oficjalne zakończenie

Przedsiębiorczy Wrocław. Zapisy

Rejestracji można dokonać pod tym linkiem: bit.ly/42pCoJ2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wszystkie informacje można znaleźć w mediach społecznościowych organizatora: facebook.com/przedsiebiorczywroclaw2022 oraz facebook.com/mlodzidlawroclawia.

Źródło: materiały organizatorów

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl