wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 20:45

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wyjątkowe wydarzenie w startupowym kalendarzu. Evolutions: Meetup & Showcase już w czerwcu
Startup Evolutions 2022 www.wroclaw.pl
Startup Evolutions 2022

Wymiana doświadczeń, warsztaty z ekspertami, konferencja oraz konkurs pitchingowy dla startupów – na to wszystko mogą liczyć uczestnicy wydarzenia Evolutions: Meetup & Showcase, które odbędzie się 14 czerwca 2023 r. we Wrocławiu. Jego tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem „Wiedza, praktyka i konkret”.

Reklama

Już po raz kolejny we Wrocławiu spotkają się twórcy innowacyjnych projektów, founderzy, inwestorzy i przedstawiciele świata biznesu. Odbędzie się to podczas tegorocznej edycji Evolutions: Meetup & Showcase, organizowanej pod hasłem „Wiedza, praktyka i konkret”.Wydarzenie odbędzie się 14 czerwca br. w kilku lokalizacjach: Kinie Nowe Horyzonty, InQube oraz Coventry University Wroclaw. Będzie również transmitowane on-line.

Konferencja i energetyczny networking

Podczas konferencji eksperci opowiedzą m.in. jak przy ograniczonych środkach skutecznie promować młodą firmę, wykorzystywać potencjał social media, a także dobrać infrastrukturę pod potrzeby projektu. Ponadto swoje warsztaty poprowadzą inwestorzy Movens Capital i specjaliści ze startupów takich jak Vue Storefront czy Zrzutka.pl.

Przed nami znacznie szersza formuła niż ta, którą dotychczas prezentowaliśmy. Tematyka tegorocznej edycji obejmie najbardziej aktualne trendy panujące w światowych społecznościach startupowych, spotkania z ekspertami z Polski i zagranicy oraz energetyczny networking. Jednym słowem: wyjątkowe wydarzenie dla wyjątkowego ekosystemu.
Magdalena Okulowska, Prezes Zarządu Agencji Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej

Warsztaty dla początkujących i doświadczonych

Evolutions: Meetup & Showcase to również całodniowe warsztaty, prowadzone na poziomie podstawowym i zaawansowanym, dostarczające solidnej dawki wiedzy, która wesprze rozwój młodych oraz dojrzałych firm. Odbędą się one w formule odpłatnej, zaś zebrane środki zostaną przekazane na cele charytatywne wrocławskiej fundacji TuRazem. Możliwość zapisów oraz szczegóły spotkań będą pojawiać się sukcesywnie na stronie wydarzenia.

Tradycyjny format konferencyjny został wzbogacony o dwa nowe elementy - konkurs dla startupów oraz warsztaty, które odbędą się w dwóch lokalizacjach oraz na dwóch poziomach zaawansowania. Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które będą walczyć o nagrody pieniężne i finał Disraptors Summit 2023 w Pradze.
Paulina Muszyńska, kierowniczka Startup Wrocław

Do wygrania atrakcyjne granty

Podczas konkursu zaprezentuje się 10 startupów, które powalczą o nagrody pieniężne, granty o wysokości ponad 200 tys. euro od OVHcloud i przepustkę do udziału w europejskim finale konkursu Disraptors Summit 2023. Praski konkurs Disraptors Summit https://disraptors.com wyłoni zwycięzcę, na którego czeka 500 tys. dolarów oraz możliwość reprezentacji CEE w finale w San Francisco.

Natalia Świrska-Załuska, Startup Program Manager w OVHcloud, CEE

Bardzo się cieszymy, że możemy współorganizować tegoroczne Evolutions Meetup & Showcase w tak inspirującej formule oraz z atrakcyjnymi wydarzeniami towarzyszącymi. Moc oraz rozmach przedsięwzięcia, fantastyczni goście i przemyślany program sprawiają, że jest to wydarzenie na startupowej mapie, na którym trzeba być. 

Organizatorami Evolutions: Meetup & Showcase są Agencja Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej, Startup Wrocław oraz OVHcloud Startup Program.  

Wydarzenie odbędzie się w języku angielskim.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl