wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
Property Forum Wrocław 2016 Jarek Ratajczak
Property Forum Wrocław 2016

Wrocław, po Warszawie i Krakowie, najlepiej przyciąga inwestorów i buduje silną pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Chodzi m.in. o biura, hotele, centra logistyczne i handlowe.

Reklama

Wrocław już po raz trzeci został gospodarzem regionalnej konferencji Property Forum – spotkania właścicieli i zarządców firm działających na rynku nieruchomości komercyjnych, organizowanego przez Grupę PTWP SA.

Organizatorzy konferencji podkreślają, że Wrocław, po Warszawie i Krakowie, najlepiej przyciąga inwestorów i buduje silną pozycję na rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Chodzi o biura, hotele, centra logistyczne i handlowe. Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia dodaje, że rynek nieruchomości komercyjnych to ważny element, z którego miasto czerpie pieniądze.

– Atuty Wrocławia to doskonałe położenie i polityka miasta, która sprzyja zagranicznym inwestycjom. To także atrakcyjne miejsce do życia z bogatą ofertą dla mieszkańców – mówi Maciej Ruszniak, organizator konferencji.

We wtorek, 22 listopada w hotelu Sofitel Wrocław Old Town spotkali się przedstawiciele władz samorządowych, właściciele oraz zarządcy spółek inwestujących na rynku centrów handlowych, biurowców, magazynów i hoteli, najemcy powierzchni komercyjnych, przedstawiciele sieci hotelowych, szefowie największych agencji doradczych, przedstawiciele instytucjonalnego otoczenia branży oraz reprezentanci instytucji finansowych.

– W trakcie tej edycji rozmawiamy między innymi o tym, co buduje gospodarczą siłę Wrocławia, strategii dotyczącej przyciągania inwestorów, oczekiwaniach biznesu, realizowanych i planowanych inwestycjach w nieruchomości komercyjne czy rynku pracowników dla sektora nowoczesnych usług – dodają organizatorzy.

Wrocław liderem wśród polskich metropolii

Czytaj także – raport przygotowanym przez firmę Knight Frank. W publikacji znajdują się informacje dotyczące rynku komercyjnego Polski 2015/ 2016 roku.

Czytaj także – Wrocław najatrakcyjniejszy dla biznesu w rankingu Forbesa

Czytaj także – Coraz więcej biur we Wrocławiu

Czytaj także – Aglomeracja wrocławska – inwestycje zagraniczne

Czytaj także – Wrocław najlepszy w pozyskiwaniu zagranicznych inwestycji

Czytaj także – Aglomeracja Wrocławska – lider inwestycji 2015

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl