wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:50

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. INKsearch.co podbija świat. Wrocławskiej platformie do rezerwacji tatuaży udało się pozyskać dużego inwestora

Ponad 200 tys. euro na rozwój platformy INKsearch.co do rezerwacji tatuaży przeznaczyła EKIPA Investments ASI. Spółka zainwestowała we wrocławską firmę wspólnie z jednym z najlepszych inwestorów w Europie - włoskim funduszem Startup Wise Guys. Pozyskane środki pozwolą startupowi na ekspansję na włoskim rynku.

Reklama

INKsearch.co to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia klientom szybkie i wygodne zarezerwowanie tatuażu u wybranego artysty. Na platformie proces komunikacji między klientami a artystami jest znacząco usprawniony, co pozwala na łatwiejsze realizowanie zamówień. INKsearch.co to także przestrzeń inspiracji i projektów skrojonych specjalnie dla klienta. Platforma oferuje szerokie spektrum propozycji od wielu artystów.

Klienci nie muszą już spędzać tygodni na szukaniu inspiracji. Dzięki sztucznej inteligencji mogą wgrać tatuaż, jaki im się podoba, a INKsearch podpowie artystów z ich miasta, którzy tworzą prace w podobnym stylu. Bardzo się cieszymy, że EKIPA Investments ASI dostrzegła i doceniła rozwiązania, które zastosowaliśmy w INKsearch.co.
Mateusz Łagowski z INKsearch.co

Rozwiązanie przyszłości dla branży tatuażu

EKIPA Investments ASI jest przekonana, że INKsearch.co to rozwiązanie przyszłości dla branży tatuażu i dlatego postanowiła zainwestować. Poprzez swoje wsparcie chce pomóc INKsearch.co w osiągnięciu jeszcze większej popularności i skuteczniejszym dotarciu do szerokiego grona klientów.

Bardzo optymistycznie patrzymy na potencjał tej inwestycji i mamy nadzieję, że INKsearch.co będzie kontynuować dynamiczny rozwój, skalując swój biznes na kolejne kraje w Europie i na świecie. Platforma ta to nie tylko rewolucyjne rozwiązanie dla branży tatuażu, ale również doskonałe narzędzie dla klientów, którzy chcą zarezerwować tatuaż w sposób szybki i wygodny.
Łukasz Górski, prezes EKIPA Investments ASI

W planach ekspansja w USA

INKsearch.co (firma jest liderem rezerwacji tatuażu w Unii Europejskiej, przez którą w 2022 roku odbyło się ponad 250 tys. rezerwacji) ma ambicje, aby rozpocząć ekspansję w USA. Może to przynieść wymierne korzyści zarówno wrocławskiemu startupowi, jak i inwestorowi.  

EKIPA Investments ASI to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej EKIPA Holding. Wspiera młodych przedsiębiorców poprzez dostarczanie kapitału oraz wsparcie w wyborze najlepszej możliwej ścieżki rozwoju. Inwestuje w firmy na etapie PRE-SEED oraz SEED, głównie w podmioty z branży nowych technologii, mediów, szeroko pojętej rozrywki oraz e-commerce. Wartość pojedynczej inwestycji to od 250 tys. zł do 1 mln zł.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl