wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. OVO Wrocław docenione w USA

Reklama

Animacja prezentująca kompleks OVO Wrocław została nominowana do nagrody przyznawanej przez ceniony w branży magazyn „3D World”. Film OVO kandyduje do tytułu w kategorii architektonicznej animacji i będzie oceniany przez twórców hollywoodzkich hitów.

Film przedstawiający OVO Wrocław powstał w studiu animacji Aiko. Pracownia specjalizuje się w produkcji realistycznych filmów animowanych, w których nie tylko świetnie odwzorowuje kształty budynków czy samochodów, ale także ruch postaci. Animacje studia Aiko są dopracowane w szczegółach i charakteryzują się znakomitą grą światła. Efekt końcowy nie odbiega od produkcji hollywoodzkich.

Zrealizowana przez Aiko animacja prezentująca OVO Wrocław została nominowana w konkursie „3D World CG Awards 2014”, który organizuje renomowany magazyn zajmujący się tematyką grafiki 3D. Ceniony w branży „3D World” nominował film w kategorii architektonicznej animacji. - Animacja jest dopracowana i sprawia wrażenie, że oglądamy autentyczną inwestycję. Specjaliści z Aiko świetnie wyczuli ideę OVO Wrocław, budynku o spójnej, przemyślanej wizji – mówi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław. - Nasz projekt otrzymał już wcześniej nagrodę dla projektu przyszłości, przyznawaną przez Architectural Review. Ta nominacja jest kolejnym potwierdzeniem, że w OVO Wrocław wszystko powstaje na najwyższym poziomie, a koncept jest doceniany przez niezależnych ekspertów.

O wyjątkowym prestiżu „3D World CG Awards 2014” świadczy konkursowe jury. Wśród oceniających znaleźli się twórcy i producenci wielu hollywoodzkich hitów, jak „Jurassic Park”, „Władca Pierścieni”, „Shrek”, „Transformers 3” czy „Star Trek. Into Darkness”. Z nazwisk można wymienić: Grzegorza Kukusia z rodzimego studia Platige, Adama Valdeza z londyńskiego MPC, Allana McKay’a i Arona Warnera. Między innymi oni, jako specjaliści od grafiki komputerowej, ocenią film animowany o OVO Wrocław.

Nominowany film:Na stronie nagrody trwa otwarte głosowanie: https://thecgawards.com/vote/arch-viz-animation/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl