wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:35

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Rynek nieruchomości
  6. OVO Wrocław docenione w USA

Animacja prezentująca kompleks OVO Wrocław została nominowana do nagrody przyznawanej przez ceniony w branży magazyn „3D World”. Film OVO kandyduje do tytułu w kategorii architektonicznej animacji i będzie oceniany przez twórców hollywoodzkich hitów.

Film przedstawiający OVO Wrocław powstał w studiu animacji Aiko. Pracownia specjalizuje się w produkcji realistycznych filmów animowanych, w których nie tylko świetnie odwzorowuje kształty budynków czy samochodów, ale także ruch postaci. Animacje studia Aiko są dopracowane w szczegółach i charakteryzują się znakomitą grą światła. Efekt końcowy nie odbiega od produkcji hollywoodzkich.

Zrealizowana przez Aiko animacja prezentująca OVO Wrocław została nominowana w konkursie „3D World CG Awards 2014”, który organizuje renomowany magazyn zajmujący się tematyką grafiki 3D. Ceniony w branży „3D World” nominował film w kategorii architektonicznej animacji. - Animacja jest dopracowana i sprawia wrażenie, że oglądamy autentyczną inwestycję. Specjaliści z Aiko świetnie wyczuli ideę OVO Wrocław, budynku o spójnej, przemyślanej wizji – mówi Asaf Gottesman, architekt koncepcyjny OVO Wrocław. - Nasz projekt otrzymał już wcześniej nagrodę dla projektu przyszłości, przyznawaną przez Architectural Review. Ta nominacja jest kolejnym potwierdzeniem, że w OVO Wrocław wszystko powstaje na najwyższym poziomie, a koncept jest doceniany przez niezależnych ekspertów.

O wyjątkowym prestiżu „3D World CG Awards 2014” świadczy konkursowe jury. Wśród oceniających znaleźli się twórcy i producenci wielu hollywoodzkich hitów, jak „Jurassic Park”, „Władca Pierścieni”, „Shrek”, „Transformers 3” czy „Star Trek. Into Darkness”. Z nazwisk można wymienić: Grzegorza Kukusia z rodzimego studia Platige, Adama Valdeza z londyńskiego MPC, Allana McKay’a i Arona Warnera. Między innymi oni, jako specjaliści od grafiki komputerowej, ocenią film animowany o OVO Wrocław.

Nominowany film:Na stronie nagrody trwa otwarte głosowanie: https://thecgawards.com/vote/arch-viz-animation/

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl