wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

26°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:20

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Popularna restauracja w galerii N-Park w Łanach pod Wrocławiem już otwarta

W piątek, 18 listopada 2022 roku, w miejscowości Łany pod Wrocławiem, a dokładniej w parku handlowym N-Park, otwarto restaurację drive-thru jednej z największych na świecie sieci gastronomicznych – KFC. N-Park w podwrocławskich Łanach to duża galeria handlowa z popularnymi markami i sklepami tuż koło Wrocławia. Sprawdźcie godziny otwarcia KFC w N-Parku w Łanach.

Reklama

N-Park w Łanach powstał przy wschodniej obwodnicy Wrocławia, w pobliżu Ronda Ułańskiego. Powierzchnia najmu N-Parku w Łanach to ponad 5 tys. mkw., na których znajduje się m.in.:  Biedronka, Rossmann, Pepco, Jysk, Media Expert, Meduza (sklep zoologiczny), Piekarnia HERT, Restauracja Wok&Spice czy NKD. Teraz do portfolio marek dołączyła popularna restauracja typu fast food.

KFC to światowa sieć restauracji serwująca dania z kurczaka, pionier restauracji szybkiej obsługi. Dlatego cieszymy się, że ta globalna marka jest już dostępna dla klientów naszego podwrocławskiego N-Parku
Dorota Beltrani, dyrektor ds. komercjalizacji i zarządzania w Grupie NAPOLLO, właściciela N-Parku

Godziny otwarcia KFC w N-Parku w Łanach pod Wrocławiem

– Staramy się tak dobierać ofertę naszych parków i galerii handlowych, by klienci mogli komfortowo robić zakupy i realizować swoje różnorodne potrzeby w jednym miejscu. Dlatego szykujemy jeszcze coś nowego na nadchodzący, 2023 rok – w N-Parku w Łanach pojawi się ułatwienie dla klientów zmotoryzowanych, którzy będą mogli skorzystać z oferty stacji paliw. Już teraz czeka na nich parking na około 150 miejsc, a niedługo ładowarka samochodów elektrycznych – dodaje.

Od ponad 90 lat, czyli od czasu otwarcia w 1930 r. pierwszej restauracji KFC w Stanach Zjednoczonych, smak kurczaków KFC pozostaje taki sam dzięki unikalnej, oryginalnej recepturze Colonela Sandersa. Mieszkańcy Łanów i Wrocławia będą mogli skorzystać z nowej restauracji codziennie od 8.00 do 23.00  i połączyć z wygodnymi zakupami w N-Parku w godzinach jego funkcjonowania 9.00 – 21.00.

Kliknij, aby powiększyć
Powiększ obraz: Na zdjęciu restauracja KFC w podwrocławskich Łanach, w N-Parku podczas otwarcia mat. prasowe
Na zdjęciu restauracja KFC w podwrocławskich Łanach, w N-Parku podczas otwarcia

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl