wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Dziś otwarcie nowego parku trampolin. Sprawdź, gdzie będzie można poskakać
Park Trampolin Jump4U Jump4U
Park Trampolin Jump4U

Od 1 sierpnia 2023 r. mieszkańcy Wrocławia będą mogli skorzystać z zabawy w nowym parku trampolin, który otwiera się właśnie we wrocławskim Centrum Handlowym TGG przy ul. Słubickiej. Jednak to nie jedyne atrakcje, na które będą tu mogli liczyć zarówno dorośli, jak i dzieci.

Reklama

Nowy park trampolin sieci Jump4U zajmie powierzchnię ponad 1400m2 w Centrum Handlowym TGG we Wrocławiu przy ul. Słubickiej. Jednak oprócz trampolin i automatów do gier, przygotowane zostały tam także sale urodzinowe z grafikami dla najmłodszych, a także strefa lobby przeznaczona dla odpoczynku dorosłych.

Park trampolin będzie otwarty codziennie od godz. 10 do 22 przez siedem dni w tygodniu.

Nie tylko trampoliny

Powstanie parku trampolin to kolejny etap przebudowy obiektu przy ul. Słubickiej. W zeszłym roku został przebudowany parter Centrum Handlowego TGG m.in. restauracja McDonald’s i drogeria Rossmann. Powiększono również aptekę DOZ.

W budynku jest dostępny także parking wielopoziomowy dla najemców biurowych oraz garaż podziemny z możliwością bezpłatnego parkowania na czas zakupów.

Przy okazji otwarcia parku trampolin dla klientów przygotowano liczne promocje w zlokalizowanych tam sklepach.

Aktualnie cały obiekt Centrum Handlowego TGG jest w pełni wynajęty. 

Gdzie jeszcze można poskakać we Wrocławiu?

Zarówno dzieci, jak i dorośli amatorzy skakania, mogą skorzystać również z trzech innych parków trampolin na terenie Wrocławia. Pierwszy z nich to GOjump przy ul. Długosza. Kolejny zlokalizowany jest przy ul. Otmuchowskiej, gdzie można poskakać w parku trampolin Jump World. Natomiast trzeci taki obiekt to Jump Hall, który znajduje się przy ul. Szybowcowej.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl