wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Oto nowości w Magnolii Park. Zobacz, jakie nowe marki pojawiły się w galerii handlowej przy Legnickiej!

Pierwszy na Dolnym Śląsku stacjonarny salon jubilerski Savicki został otwarty w Magnolii w październiku. Marka od ponad 45 lat specjalizuje się w projektowaniu i sprzedaży pierścionków zaręczynowych i obrączek ślubnych. Nowości czekają także na klientów sklepu Wólczanka i strefy gastronomicznej. Oto szczegóły.

Reklama

Savicki to rodzinna polska firma jubilerska, która powstała w Lublinie i istnieje nieprzerwanie od 1976 r. Oferuje kolekcje biżuterii dla par narzeczeńskich i przyszłych małżonków. Salon mieści się na pierwszym piętrze w samym sercu Magnolii Park.

Zmiany zaszły również w salonie Wólczanka. Sklep przeszedł metamorfozę i w nowej lokalizacji zajmuje powierzchnię 125 mkw. (wcześniej 35 mkw.). Salon jest obecnie największy w regionie.

W Magnolii Park stale poszerza się oferta gastronomiczna. Kolejnym lokalem, w którym można smacznie zjeść, jest Mango Mama - miejsce dla wielbicieli kuchni rodem z Indii, w którym, na podstawie przepisów przekazywanych z pokolenia na pokolenie, aromatyczne dania azjatyckie przygotowują kucharze pochodzący z Mumbaju, Goa i Delhi.

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii. Duży sukces placówki czynnej w soboty

Przy okazji odwiedzin Magnolii można załatwić sprawy urzędowe w Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Jest tam 31 stanowisk do obsługi spraw obywatelskich i komunikacyjnych: rejestracja pojazdów, wydawanie praw jazdy, dowodów osobistych i załatwianie spraw meldunkowych.

Godziny otwarcia Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii:

  • poniedziałek-piątek: 9.00-18.00,
  • soboty: od 9.00-16.00.

Magnolia to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku

Magnolia Park to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Na jej terenie znajduje się 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych, a także 7-salowe kino. Jest również zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu i zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Klienci Magnolia Park mają do dyspozycji parking z blisko trzema tysiącami bezpłatnych miejsc.

Galeria handlowa Magnolia Park: lokalizacja i dojazd

Magnolia Park, ul. Legnicka 58. Dojazd (przystanek Niedźwiedzia) liniami:

  • tramwajowymi: 3, 10, 20, 31, 32, 33
  • autobusową: 102

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl