wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Reklama

Przy ul. Jeździeckiej na wrocławskich Partynicach powstanie nowe osiedle mieszkaniowe „Tęczowy Raj”. Pierwsi lokatorzy wprowadzą się tam latem 2015 roku.

Właśnie ruszyła budowa nowej inwestycji mieszkaniowej wrocławskiego dewelopera Budotex. „Tęczowy Raj” będzie zlokalizowany ma Krzykach, w bliskim sąsiedztwie Parku Klecińskiego.

Osiedle powstaje głównie z myślą o ludziach młodych, którzy poszukują swojego pierwszego mieszkania. Niewielki metraż, już od 27 m kw., ma być idealnym rozwiązaniem dla studentów oraz singli pragnących małego, ale własnego mieszkania, leżącego w ich zasięgu finansowym. Młode pary będą mogły zdecydować się na lokale o powierzchni 40-50 m kw., dla rodzin z dziećmi stworzono mieszkania o większym metrażu, nawet do 95 m kw.

Na parterze zaplanowano trzy lokale usługowe, w podziemiach parking z jednym miejscem postojowym dla każdego mieszkania. Dla dzieci wybudowany zostanie plac zabaw.

Według dewelopera potrzebom młodych ludzi ma sprzyjać funkcjonalny projekt, nowoczesny design, dogodna i atrakcyjna lokalizacja oraz sąsiedztwo terenów zielonych.

Budynki wyróżniać się będą oszczędnym, minimalistycznym designem oraz nowoczesną, lekką formą. Indywidualnego charakteru nada im jasno szara elewacja wzbogacona o detale w kolorach tęczy – geometryczne przeszklenia balkonów, od których zaczerpnięto nazwę inwestycji.

Rozległe tereny zielone w pobliżu, a jednocześnie dogodna komunikacja i łatwy dostęp do sklepów i usług sprawiają, że nowa inwestycja firmy Budotex będzie znajdować się w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji we Wrocławiu. Z niektórych okien będzie widać Park Kleciński, w którym na najmłodszych czeka plac zabaw, a do Toru Wyścigów Konnych będzie tylko 10 minut spacerem.

Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w drugim kwartale 2015 roku. Sprzedaż mieszkań rozpocznie się już wkrótce.

Katarzyna Kunka

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl