wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław logo
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 23°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Mała gastronomia w parkach i na skwerach. Miasto szuka chętnych

Jarek Ratajczak,
zdjęcie ilustracyjne www. shutterstock.com
zdjęcie ilustracyjne

W miejskich parkach, na skwerach i zieleńcach będzie można kupić coś do picia i jedzenia. Miasto ogłasza listę miejsc, w których chętni przedsiębiorcy będą mogli prowadzić małą gastronomię. Warunek jest jeden: handel może być prowadzony z pchanych ręcznie wózków i rowerów. Losowanie miejsc handlowych odbędzie się 17 marca br., ale by wziąć w nim udział, wniosek należy złożyć do 11 marca.

W 37 miejscach, na terenie miejskich parków, skwerów i zieleńców, prowadzona będzie mała gastronomia. Na liście punktów, w których będzie można kupić coś do picia i jedzenia są wrocławskie parki, m.in.: Szczytnicki, Staszica, Brochowski i Wschodni oraz skwery i zieleńce (pełny wykaz miejsc i mapki są w załączniku).

Będzie można tam kupić m.in.: watę cukrową, lody, precle, kukurydzę w kolbach, popcorn oraz napoje: kawę, herbatę, lemoniadę, soki, wodę oraz koktajle owocowe.

Losowanie miejsc 17 marca

Miasto chce wybrać firmy prowadzące małą gastronomię w parkach i na skwerach w drodze losowania - szczegóły na BIP UM Wrocławia. Losowanie odbędzie się 17 marca br., w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Ze względu na sytuację dotyczącą koronawirusa losowanie odbędzie się bez udziału wnioskodawców, przy użyciu systemu informatycznego.

Zgłoszenia do 11 marca

Do losowania mogą przystąpić przedsiębiorcy, którzy do 11 marca br., złożą kompletny i czytelny wniosek zgłoszeniowy uczestnictwa (w załączniku) w losowaniu na adres pocztowy: Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia, ul. Świdnicka 53, 50-030 Wrocław (decyduje data wpływu do sekretariatu) lub drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected]

  • Przedsiębiorca może złożyć tylko jeden wniosek zgłoszeniowy uczestnictwa w losowaniu.

Dodatkowe informacje można uzyskać telefonicznie w Biurze Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego we Wrocławiu pod nr tel. 71/ 777 78 17, 71/777 78 03, 71/ 777 71 74.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Zobacz więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Więcej wiadomości portalu wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl