wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

7°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: niekorzystna

Dane z godz. 00:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wielkie promocje w Magnolii z okazji urodzin. 15 października dużo prezentów dla klientów [SZCZEGÓŁY]

Wielkie promocje w Magnolii z okazji urodzin. 15 października dużo prezentów dla klientów [SZCZEGÓŁY]

Jarek Ratajczak,

Na zdjęciu widać klientów i budynek centrum handlowego Magnolia Park CH Magnolia PArk
Na zdjęciu widać klientów i budynek centrum handlowego Magnolia Park

To będą wielkie urodziny we Wrocławiu! W najbliższą sobotę, 15 października br., Magnolia Park – największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku świętuje swoje 15. urodziny. Z tej okazji dla wszystkich klientów przygotowano promocje w sklepach na terenie centrum handlowego Magnolia, wiele niespodzianek i całą masę atrakcji. Zobacz, co w tym miejscu było dawnej

Reklama

Magnolia Park zaprasza na 15. urodziny. Będzie wielkie świętowanie

15. urodziny Magnolia Park to okazja do wspólnego świętowania i doskonałej zabawy. W ten właśnie sposób chcemy podziękować naszym klientom za wspólne lata. Zapraszamy wszystkich w sobotę do Magnolia Park. Zapowiada się dzień pełen atrakcji i niespodzianek
Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Joanna Sawośko-Duda dodaje, że przez 15 lat Magnolii udało się stworzyć miejsce, w którym można nie tylko zrobić zakupy, ale także przyjemnie spędzić czas, odpocząć, smacznie zjeść i spotkać się w gronie najbliższych. - Nieustannie zmieniamy się dla naszych klientów i poszerzamy ofertę tak, by sprostać ich oczekiwaniom – wylicza Joanna Sawośko-Duda.

W sobotę, 15 października, Magnolia Park obchodzi 15. urodziny. Z tej okazji przygotowano dla klientów 600 kart podarunkowych o łącznej wartości 30 tys. zł. Szansę na ich zdobycie otrzymają te osoby, które 15 października zrobią zakupy w Magnolia Park za co najmniej 250 zł na maksymalnie dwóch paragonach. Stanowisko konkursowe, przy którym będzie można odebrać karty podarunkowe na kolejne zakupy, będzie ulokowane bezpośrednio przy wejściu do centrum z ul. Legnickiej.

Ogromny tort urodzinowy i słodkości dla klientów Magnolia Park

To jednak nie koniec atrakcji. Dokładnie 15 października o 15.15 Magnolia Park zaprasza na pyszny tort, który osłodzi wielkie świętowanie. W centrum staną także stoiska z watą cukrową i popcornem.

Dodatkowo słodkości w postaci francuskich makaroników będzie można odebrać za zakupy na kwotę 30 zł. Dla najmłodszych przygotowano strefę klocków Linden, gdzie będzie można stworzyć drewnianą makietę Magnolia Park. Ponadto na dzieci czekają kreatywne warsztaty, a powstałe z klocków budowle będzie zabrać do domu.

Magnolia powstała tam, gdzie była rzeźnia miejska 

Przy ul. Legnickiej, w miejscu gdzie jest Magnolia, na przełomie XIX i XX wybudowano wg projektu Osthoffa i Rimplera rzeźnię miejską i targ bydła.

Piotr Herba z serwisu fotopolska.eu (na którym są m.in. archiwalne zdjęcia  Wrocławia) podkreśla, że obiekt ten, jako jeden z nielicznych znajdujących się przy ul. Legnickiej, przetrwał II Wojnę Światową i oblężenie Festung Breslau w stopniu umożliwiającym jego odbudowę i późniejszą eksploatację.

Rzeźnię zburzono w 1999, na jej miejscu wybudowano i uruchomiono w 2007 centrum handlowe Magnolia Park. Zobacz, jak na przestrzeni lat zmieniła się ul. Legnicka. 

Promocje w sklepach w Magnolia Park

Z okazji 15. urodzin na klientów centrum handlowego czekają specjalne urodzinowe promocje. To doskonała okazja, by kupić w atrakcyjnej cenie m.in. płaszcze, buty czy kurtki i uzupełnić garderobę o jesienną odzież i obuwie dla całej rodziny.

Testowanie elektrycznych i hybrydowych modeli

Dodatkową atrakcją, dla fanów motoryzacji, będzie unikatowa możliwość przetestowania w trasie najnowszych elektrycznych i hybrydowych modeli Renault, w tym nowego, elektrycznego Renault Megane e-tech. Jazdy próbne przewidziane są na 14 i 15 października, a strefa Renault zostanie ulokowana na parkingu Magnolia Park. Obowiązują wcześniejsze zapisy.

Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii. Duży sukces placówki czynnej w soboty

Galeria zdjęć

Przy okazji odwiedzin Magnolii można załatwić sprawy urzędowe w Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Jest tam 31 stanowisk do obsługi spraw obywatelskich i komunikacyjnych: rejestracja pojazdów, wydawanie praw jazdy, dowodów osobistych i załatwianie spraw meldunkowych.

Godziny otwarcia Centrum Obsługi Mieszkańca w Magnolii:

  • poniedziałek-piątek: 9.00-18.00,
  • soboty: od 9.00-16.00.

Magnolia to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku

Magnolia Park to największe centrum handlowe na Dolnym Śląsku. Na jej terenie znajduje się 260 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych, a także 7-salowe kino. Jest również zewnętrzne boisko multifunkcyjne, strefa do Street Workoutu i zewnętrzny plac zabaw dla dzieci. Klienci Magnolia Park mają do dyspozycji parking z blisko trzema tysiącami bezpłatnych miejsc.

UWAGA kierowcy z dojazdem i zaparkowaniem może być problem

Kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami w dojeździe do Magnolii. Najczęściej w soboty tworzą się korki na ulicach dojazdowych i trudno też znaleźć miejsce parkingowe przy centrum handlowym Magnolia Park Wrocław. Dlatego, warto rozważyć dojazd komunikacją miejską.

Galeria handlowa Magnolia Park: lokalizacja i dojazd

Magnolia Park, ul. Legnicka 58. Dojazd (przystanek Niedźwiedzia) liniami:

  • tramwajowymi: 3, 10, 20, 31, 32, 33
  • autobusową: 102

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl