wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

14°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 04:00

wroclaw.pl strona główna
Posłuchaj podkastu wroclaw.pl
na dzień dobry
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Lokale do wynajęcia we Wrocławiu
Najem lokalu miejskiego może być szansą na biznes w centrum miasta. Takie inwestycje są atrakcyjne cenowo. Jak wziąć udział w przetargu? Pexels
Najem lokalu miejskiego może być szansą na biznes w centrum miasta. Takie inwestycje są atrakcyjne cenowo. Jak wziąć udział w przetargu?

W strefie staromiejskiej jest wiele lokali miejskich, które można wynająć biorąc udział w przetargu. Są to przetargi ofertowe, w których decyduje nie tylko cena. Ważna jest też jakość oferty i rodzaj proponowanej działalności. Najem lokalu miejskiego może być szansą na biznes w centrum miasta w atrakcyjnej cenie.

Reklama

Informacje o aktualnej ofercie najmu lokali miejskich znajdziesz na stronach internetowych:

W strefie staromiejskiej znajduje się około 400 lokali użytkowych na poziomie parteru. Zajmują one prawie 60 tys. mkw. powierzchni handlowej – tyle, ile duże centrum handlowe.

Na Nadodrzu ciągle można wynająć w atrakcyjnej cenie lokale na działalność artystyczną lub rzemieślniczą. Psie Pole kusi lokalami kameralnymi, często wyremontowanymi, w kamieniczkach. Jest też wiele klimatycznych lokali na Przedmieściu Oławskim.

Większość przetargów jest nieograniczona, tzn. każdy może w nich wziąć udział. Rzadziej organizowane są przetargi ograniczone, w których mogą wziąć udział tylko wybrane grupy oferentów np. tylko organizacje pozarządowe. Pamiętaj, że aby wynająć lokal użytkowy musisz prowadzić działalność gospodarczą lub zdeklarować jej założenie po wygraniu przetargu.

Zasady najmu lokali miejskich i ich oferta

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl