www.wroclaw.pl

  Lokale do wynajęcia

  W strefie staromiejskiej jest wiele lokali miejskich, które można wynająć biorąc udział w przetargu. Są to przetargi ofertowe, w których decyduje nie tylko cena. Ważna jest też jakość oferty i rodzaj proponowanej działalności. Najem lokalu miejskiego może być szansą na biznes w centrum miasta w atrakcyjnej cenie.

  Informacje o aktualnej ofercie najmu lokali miejskich znajdziesz na stronach internetowych:

  W strefie staromiejskiej znajduje się około 400 lokali użytkowych na poziomie parteru. Zajmują one prawie 60 tys. mkw. powierzchni handlowej – tyle, ile duże centrum handlowe.

  Na Nadodrzu ciągle można wynająć w atrakcyjnej cenie lokale na działalność artystyczną lub rzemieślniczą. Psie Pole kusi lokalami kameralnymi, często wyremontowanymi, w kamieniczkach. Jest też wiele klimatycznych lokali na Przedmieściu Oławskim.

  Większość przetargów jest nieograniczona, tzn. każdy może w nich wziąć udział. Rzadziej organizowane są przetargi ograniczone, w których mogą wziąć udział tylko wybrane grupy oferentów np. tylko organizacje pozarządowe. Pamiętaj, że aby wynająć lokal użytkowy musisz prowadzić działalność gospodarczą lub zdeklarować jej założenie po wygraniu przetargu.