www.wroclaw.pl

  4. Kongres Firm Rodzinnych we Wrocławiu. 2-3 września 2021 r.

  Od 2 do 3 września we Wrocławiu spotkają się przedstawiciele biznesów rodzinnych. Podczas dwudniowego Kongresu Firm Rodzinnych „Gotowi na jutro” uczestnicy będą rozmawiać o tym, jak uodpornić swoje firmy na kryzysy i przygotować się do nowych wyzwań.

  Uczestnicy kongresu w roku 2020 Fot. organizatorzy
  Uczestnicy kongresu w roku 2020
  • Czwarta już edycja Kongresu Firm Rodzinnych pod hasłem przewodnim „Gotowi na jutro” odbędzie się w dniach 2-3 września w Kinie Nowe Horyzonty.
  • W programie dwudniowego wydarzenia są cztery panele dyskusyjne, prezentacje kluczowych trendów biznesowych, seminarium oraz sześć warsztatów. Ponadto wystąpienia gości specjalnych i stoiska wystawiennicze, a wszystko to bezpłatnie dla uczestników.

  To coroczne spotkanie przedsiębiorców rodzinnych należy do największych w Polsce i przyciąga przedstawicieli firm z całego regionu. W Kongresie biorą udział założyciele i przedstawiciele zarówno dużych przedsiębiorstw, jak i małych, działających lokalnie firm. Wielkość i branża nie mają jednak znaczenia. Tym, co ich łączy jest rodzinny charakter i wspólne wyzwania, z którymi się mierzą.

  Kryzys może być szansą

  Organizatorzy podkreślają, że siłą firm rodzinnych jest elastyczność i zdolność do szybkiego reagowania na zmiany. Dzięki temu są zdolne do przetrwania kryzysów, nabierania odporności oraz uczenia się na błędach. Kongres stanowi dla nich okazję do wymiany doświadczeń, dyskusji i korzystania z wiedzy ekspertów z obszarów zarządzania, finansów, marketingu, prawa czy HR.

  Tematyka tegorocznej edycji jest odpowiedzią na bieżące problemy firm oraz szanse, jakie się przed nimi otwierają w związku z nowymi trendami pojawiającymi się na rynku.

  Kongres Firm Rodzinnych

  Kongres Firm Rodzinnych "Gotowi na jutro"

  Konferencje
  Termin od 2 września 2021 do 3 września 2021

  Miejsce Kino Nowe Horyzonty

  Zobacz

  Dyskusje, prelekcje i warsztaty poświęcone będą m.in.: pokonywaniu barier rozwojowych w oparciu o zewnętrzne źródła finansowania czy internacjonalizację działalności, optymalizacji procesów, zarządzaniu zespołem w dobie kryzysu, sukcesji, interim management (tymczasowemu menedżerowi w firmie), zielonym technologiom, prawie pracy i nowym rozwiązaniom prawnym dla przedsiębiorców rodzinnych, a także cyberbezpieczeństwu i budowanie marki firmy.

  Szczegółowy program oraz formularz zapisu dla uczestników dostępne są na stronie www: kfr.com.pl.

  dr hab. Krzysztof Safin Fot. WSB
  dr hab. Krzysztof Safin
  Nie odejdziemy od podsumowań i wskazania prostych rozwiązań naprawczych, ale naszą uwagę skupimy na wyciąganiu lekcji z obecnej sytuacji. Wskażemy na przykłady reorientacji biznesowej, na nowe koncepcje zarządzania, na modele współpracy i współdziałania, na oczekiwania i nowe potrzeby rynku – klientów i pracowników. Serdecznie Państwa zapraszam na to wyjątkowe wydarzenie

  dr hab. Krzysztof Safin, prof. WSB i dyrektor Centrum Biznesu Rodzinnego, inicjator Kongresu.

  Kongres Firm Rodzinnych jest wspólną inicjatywą środowiska biznesowego, samorządowego i akademickiego, skupia dwudziestu partnerów merytorycznych i instytucjonalnych. Głównym organizatorem jest Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, głównym partnerem merytorycznym firma Grant Thornton, sponsorem strategicznym PKO Bank Polski. Czytaj także: