wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 8°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Reklama

– Luksus w wydaniu OVO dobrze się dzisiaj sprzedaje – komentuje Piotr Śliwka z Park House brokera rynku premium.

Prace budowlane rozpoczęły się kilka tygodni temu, tymczasem jedna piąta tych najbardziej ekskluzywnych apartamentów OVO Wrocław została już sprzedana. Dla branżowców taki wynik, pomimo bardzo wczesnego etapu inwestycji, nie jest zaskoczeniem. – Luksus w wydaniu OVO dobrze się sprzedaje. Na polskim rynku brakowało prestiżowych budynków z apartamentami na najwyższym poziomie, a taka nieruchomość to dobra inwestycja. Jej wartość nie tylko będzie się utrzymywała, ale może nawet wzrosnąć – uważa Piotr Śliwka z Park House brokera rynku premium. – Klientów do OVO przyciąga lokalizacja, niezwykły – wyróżniający się na tle polskich, ale nie tylko – projekt, a także gwarancja elitarności.

Penthouse po wrocławsku

Penthouse to istota luksusu. Apartament zlokalizowany jest zawsze na ostatnim piętrze budynku. Zazwyczaj jest duży, a także posiada przestronny taras, na który można swobodnie wyjść, zrelaksować się czy urządzić wystawne przyjęcie. I jeszcze jedna niezwykle ważna cecha - penthouse powinien być zlokalizowany pod prestiżowym adresem. Takie apartamenty znajdują się w centrach światowych metropolii, Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie, Monaco czy Sankt Petersburgu. - Do tej ekskluzywnej listy dołączy Wrocław i jego OVO. Projektu prestiżowego, z takim poziomem sprzedaży na tym etapie budowy, nie mieliśmy co najmniej od 10 lat – mówi Piotr Śliwka.

Ogromne zainteresowanie potwierdzają twórcy OVO Wrocław – gdy tylko ruszyła przedsprzedaż, jeszcze na etapie dziury w ziemi, rozpoczął się boom na apartamenty. – Jeden klient wręcz czekał na rozpoczęcie sprzedaży i jako pierwszy rozpoczął z nami rozmowy. Od razu kupił największy penthouse z półokrągłym tarasem o powierzchni 250 metrów kwadratowych – mówi Ewa Omasta, manager ds. sprzedaży i marketingu OVO Wrocław.

Wyjątkowe cechy

Penthouse’y OVO Wrocław znajdą się na 6, ostatnim piętrze kompleksu. Zaplanowano ich 26. Mają powierzchnię od 100 do 250 mkw. i warte są od miliona do kilku milionów złotych. Mają wyższą niż typowe mieszkania wysokość – nawet do 3 m. Każdy ma przesuwne panoramiczne okna – przeszklenie sięga od podłogi do sufitu, co potęguje wrażenie wolnej przestrzeni i dodatkowo naświetla wnętrze.

- Penthouse’y OVO Wrocław wyróżnia gwarancja najwyższej jakości usług dodatkowych – mówi Ewa Omasta. – Każdy z mieszkańców będzie miał dostęp do 24-godzinnej obsługi indywidualnego concierge’a, a także pięciogwiazdkowego hotelu

Usługi, na przykład przygotowanie i dostarczenie kolacji bezpośrednio do apartamentu czy prasowanie, będą gwarantowane przez luksusowy hotel DoubleTree by Hilton.

OVO Wrocław powstaje według projektu pracowni Gottesman-Szmelcman Architecture. W futurystyczny projekt, który łączy apartamenty, biura, lokale usługowe i hotel, zainwestowała Wings Properties, wchodząca w skład grupy Star Group Poland. Spółka zrealizowała m.in. hotel The Granary we Wrocławiu i kompleks apartamentów Angel City w Krakowie.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl