wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

0°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: poniżej normy

Dane z godz. 14:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Biznes: Sklep kultowej marki we Wrocławiu

Kultowa marka Haribo, światowy lider żelek owocowych i wyrobów z lukrecji otworzyła we Wrocławiu swój drugi sklep w Polsce. To nowe miejsca pracy i kolejny przykład światowej firmy, która od Wrocławia zaczyna ekspansję na polskim rynku. Zobacz, gdzie Haribo jest we Wrocławiu.

Reklama

Kultowe owocowe misie trafiły do sprzedaży ponad 100 lat temu i do dziś cieszą się ogromną popularnością. Firma HARIBO codziennie produkuje na świecie 160 milionów tych słynnych żelek.

Teraz dostęp do ponad 100 rodzajów kultowych produktów HARIBO mają również mieszkańcy Wrocławia. W Magnolia Park, największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku otwarto 15 listopada br. drugi sklep tej marki w Polsce (pierwszy znajduje się w Warszawie).

HARIBO - centrum handlowe Magnolia Park we Wrocławiu

HARIBO to synonim dziecięcej radości, za którą uwielbiają nas miłośnicy żelek w każdym wieku. Aby być jeszcze bliżej naszych konsumentów otworzyliśmy drugi w Polsce firmowy sklep HARIBO.
Marzena Sadurska, Manager Brand Marketing HARIBO Polska.

Światowe marki we Wrocławiu. Tutaj zaczynają polską ekspansję

Nowy sklep Haribo we Wrocławiu to nowe miejsca pracy i kolejny przykład światowej firmy, która od Wrocławia zaczyna ekspansję na polskim rynku.

Źródło: materiały prasowe

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl