www.wroclaw.pl

  Go Wrocławskie Krasnale – darmowa aplikacja

  Aplikacja pozwala wyszukiwać, odwiedzać i oznaczać wrocławskie krasnale.

  Aplikacja Go Wrocławskie Krasnale została przygotowana przez wrocławską firmę Cubesoft zajmującą się technologiami mobilnymi. Dostępna jest za darmo na urządzenia z systemem Android.

  – Wrocław słynie z krasnali, my chcemy ułatwić ich odkrywanie i wprowadzić element grywalizacji do zabawy w poszukiwanie krasnali – mówi Dominik Tomczak z firmy Cubesoft.

  Aplikacja pozwala m.in. sortować i filtrować krasnale za pomocą kryteriów takich jak ich popularność, liczba odwiedzin itp, zobaczyć jak daleko krasnale są od nas, zlokalizować je na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Ale to nie wszystko aplikacja umożliwia także oglądanie zdjęć krasnali oraz ich oznaczanie jako odwiedzone. Ponadto pozna polubić krasnale, dodać własne zdjęcia czy zobaczyć swoją historię odwiedzin krasnali.

  – Z aplikacją można zobaczyć jak inni odkrywcy radzą sobie z odwiedzaniem krasnali i kto ma największa liczbą odwiedzin. Można też użyć radaru a aplikacja wyszuka najbliższe krasnale i poinformuje nas o tym działając w tle. Już nigdy więcej nie przeoczymy krasnala – wyjaśnia Dominik Tomczak i dodaje: – Już niebawem planowane jest wprowadzenie nowych funkcje takie jak: gry miejskie - specjalnie przygotowane trasy do pokonania podczas których trzeba "zaliczyć" określoną liczbę krasnali. Wszystko w realu. Do tego będą statystki graczy, rankingi, nagrody.

  Link do pobrania aplikacji na smartfony i tablety z Android - tutaj

  Fanpage aplikacji - tutaj