wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

4°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Go Wrocławskie Krasnale – darmowa aplikacja na telefon. Mapa krasnali we Wrocławiu
Wrocławskie krasnale coraz częściej są na popularnych aplikacjach na telefon Dominik Tomczak
Wrocławskie krasnale coraz częściej są na popularnych aplikacjach na telefon

Aplikacja Go Wrocławskie Krasnale pozwala w łatwy sposób wyszukiwać, odwiedzać i oznaczać wrocławskie krasnale. Została przygotowana przez wrocławską firmę Cubesoft zajmującą się technologiami mobilnymi. Z aplikacji można korzystać od 2016 r. Zobacz, co było inspiracją do jej powstania

Reklama

Aplikacja Go Wrocławskie Krasnale. Jak nazywają się krasnale są we Wrocławiu

Pierwszy raz o aplikacji Go Wrocławskie Krasnale pisaliśmy w 2016 r. Została przygotowana przez wrocławską firmę Cubesoft zajmującą się technologiami mobilnymi. Dostępna jest za darmo na urządzenia z systemem Android.

Wrocław słynie z krasnali, my chcemy ułatwić ich odkrywanie i wprowadzić element grywalizacji do zabawy w poszukiwanie krasnali
Dominik Tomczak z firmy Cubesoft.

Wrocławskie krasnale: baza krasnali, krasnalowe ciekawostki

Go Wrocławskie Krasnale: można wyszukiwać, odwiedzać i oznaczać wrocławskie krasnale.

Aplikacja pozwala m.in. sortować i filtrować krasnale za pomocą kryteriów takich jak ich popularność, liczba odwiedzin itp, zobaczyć jak daleko krasnale są od nas, zlokalizować je na mapie oraz wyznaczyć do nich trasę. Ale to nie wszystko aplikacja umożliwia także oglądanie zdjęć krasnali oraz ich oznaczanie jako odwiedzone. Ponadto pozna polubić krasnale, dodać własne zdjęcia czy zobaczyć swoją historię odwiedzin krasnali.

– Z aplikacją można zobaczyć jak inni odkrywcy radzą sobie z odwiedzaniem krasnali i kto ma największa liczbą odwiedzin. Można też użyć radaru a aplikacja wyszuka najbliższe krasnale i poinformuje nas o tym działając w tle. Już nigdy więcej nie przeoczymy krasnala – wyjaśnia Dominik Tomczak.

Szukanie wrocławskich krasnali. Świetna zabawa dla dzieci i dorosłych

W czerwcu 2022 r. Dominik Tomczak podkreśla, że baza z krasnalami w aplikacji Go Wrocławskie Krasnale obejmuje większość stojących w mieście figurek. Jednak ze względu na to, że szybko ich przybywa, w najbliższym czasie ma być zaktualizowana. 

Dominik Tomczak dodaje, że gdy w 2016 r. tworzył aplikację Go Wrocławskie Krasnale w wędrówce po mieście i opisywaniu wrocławskich krasnali towarzyszył mu 7-letni syn Aleksander, który obecnie ma 12 lat. Teraz, autor chciałby uzupełnić mapę wrocławskich krasnali z młodszym dzieckiem. 

- Drugi syn Mateusz, ma 5 lat i mam zamiar z nim zaktualizować mapę wrocławskich krasnali. Marzę o tym, ale wciąż brakuje mi na to czasu - dodaje twórca aplikacji Go Wrocławskie Krasnale. 

Link do pobrania aplikacji na smartfony i tablety z Android - tutaj

Fanpage aplikacji - tutaj

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl