wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

13°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: dobra

Dane z godz. 08:00

wroclaw.pl strona główna
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. W piątek rusza festiwal dla koneserów piwa kraftowego. Do degustacji trunki z całego świata
Festiwal piwa we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne Oleksandr Poliakovsky - www.wroclaw.pl
Festiwal piwa we Wrocławiu, zdjęcie ilustracyjne

Premiery piw z całego świata, spotkania z piwowarami topowych browarów, wyśmienite jedzenie i dobra muzyka – mogą na to liczyć wszyscy, którzy wezmą udział w festiwalu piwa kraftowego - BEER GEEK MADNESS 2023. Odbędzie się on we wrocławskiej Czasoprzestrzeni już w najbliższy piątek i sobotę – 28 i 29 kwietnia 2023 r.

Reklama

BEER GEEK MADNESS 2023 to kolejna już edycja festiwalu piw kraftowych organizowanego przez wrocławski Browar Stu Mostów. Klimat wydarzenia jest unikatowy nie tylko w skali Polski, ale i Europy. To wszystko we wrocławskiej Czasoprzestrzeni.

Blisko 50 browarów i wielu browarników

W trakcie festiwalu swoje piwa zaprezentuje blisko 50 browarów z kraju i zagranicy. Swój udział zapowiedzieli producenci z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii, a nawet z USA. Nie zabraknie również silnej reprezentacji browarów rzemieślniczych z Polski. Będzie można również skosztować wyrobów wielu browarników i piwowarów. Dwa dni festiwalu będą wypełnione premierami piw z całego świata, spotkaniami z piwowarami topowych browarów, wyśmienitym jedzeniem i dobrą muzyką.

Jak co roku impreza odbywa się według zasady: „Płacisz raz, degustujesz, ile chcesz!”. Bilety nie są tanie. Jednodniowy kosztuje 229 złotych

Festiwal będzie doskonałą okazją dla miłośników piwa do zapoznania się z piwami browarów uznanych na całym świecie, które w Polsce są zazwyczaj trudno dostępne.

Już 15 tys. osób skosztowało festiwalowych trunków

Po raz pierwszy wydarzenie odbyło się w 2014 roku. Do tego momentu wzięło w nim udział ponad 15 tysięcy pasjonatów piwa kraftowego dla których rozlano ponad 360 hektolitrów piwa od ponad setki polskich i zagranicznych browarów.

Partnerami wydarzenia są m.in. miasto Wrocław oraz Wrocławska Organizacja Turystyczna.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl