wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 13:05

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Wrocław Craft Zone czeka na rzemieślników z regionu. Dla gości dobre jedzenie, muzyka i wyroby rzemieślnicze [Zgłoszenia do 24.06.2022 r.]

Wrocław Craft Zone czeka na rzemieślników z regionu. Dla gości dobre jedzenie, muzyka i wyroby rzemieślnicze [Zgłoszenia do 24.06.2022 r.]

Jarek Ratajczak,

Wrocław Craft Zone, poprzednia edycja UM Wrocławia
Wrocław Craft Zone, poprzednia edycja

Jesteś rzemieślnikiem lub rękodzielnikiem z Dolnego Śląska? Pokaż swoje wyroby w specjalnej strefie „Wrocław Craft Zone”, która od 1 do 3 lipca zagości na Torze Wyścigów Konnych Partynice. Wydarzenie będzie częścią Festiwalu Pasibrzucha, na którym obok dobrego jedzenia, muzyki i atrakcji dla dzieci, będzie można znaleźć lokalne rękodzieło.

Reklama

Wrocław Craft Zone: rzemieślnicy, rękodzielnicy, lokalni wytwórcy

Wrocław Craft Zone to specjalna, miejska strefa, dedykowana rzemieślnikom i rękodzielnikom, w której lokalni wytwórcy zaprezentują swoje wyroby szerszej publiczności. Wydarzenie będzie okazją nie tylko do nabycia produktów tworzonych ręcznie, ale również do bezpośrednich rozmów z twórcami i mistrzami rzemiosła. Zobacz, mapę wrocławskich rzemieślników. 

We Wrocławiu chcemy rzemiosło - w różnej jego formie - wspierać i promować, bo to nie tylko niepowtarzalne produkty, ale także istotny element lokalnej gospodarki i zrównoważonego rozwoju. Dlatego tworzymy miejsca dedykowane wytwórcom z regionu na różnych wydarzeniach, jarmarkach czy festiwalach - nie tylko miejskich
Małgorzata Golak dyrektor Biura Rozwoju Gospodarczego UM Wrocławia.

Craft Zone Wrocław – Festiwal Pasibrzucha: foodtrucki, koncerty, pokazy filmowe

Wrocław Craft Zone będzie częścią trzydniowego Festiwalu Pasibrzucha, który w ubiegłym roku zgromadził przeszło 30 tysięcy odwiedzających. Oprócz strefy rzemieślniczej znajdą się tam foodtrucki, strefa gier i odpoczynku, odbędą się koncerty oraz pokazy filmowe. Zaplanowano także specjalne atrakcje dla dzieci.

Wrocław Craft Zone – Festiwal Pasibrzucha: lokalizacja i czas trwania

Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 lipca 2022 r. na Torze Wyścigów Konnych Partynice ul. Zwycięska 2 w ramach drugiej edycji Festiwalu Pasibrzucha

Festiwal Craft Zone Wrocław – Festiwal Pasibrzucha: zgłoszenia do 24 czerwca 2022 r. 

W festiwalu Wrocław Craft Zone moga uczestniczyć rzemieślnicy i rękodzielnicy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Dolnego Śląska i okolic.

Zgłoszenia przyjmowane są w postaci wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego (załączniki do pobrania), przesłanego w formie elektronicznej do Biura Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miejskiego Wrocławia na adres: brg[at]um.wroc.pl w terminie do 20 czerwca 2022. Szczegółowe informacje o festiwalu Wrocław Craft Zone: dostępne na stronie BIP UM Wrocławia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl