wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

24°C Pogoda we Wrocławiu
Ikona powietrza

Jakość powietrza: umiarkowana

Dane z godz. 18:55

wroclaw.pl strona główna

Reklama

  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Aktualności
  4. Tydzień pod znakiem startupów! Już 19 i 20 czerwca Evolutions: Meetup & Showcase

19 i 20 czerwca br. we Wrocławiu odbędzie się największy event startupowy w regionie - Evolutions: Meetup & Showcase. To kolejna edycja wyjątkowego wydarzenia łączącego innowatorów, inwestorów, ekspertów technologicznych i mentorów. W programie są inspirujące spotkania, konkursy oraz intensywny networking.

Reklama

Evolutions: Meetup & Showcase za każdym razem przyciąga wielu innowatorów, założycieli startupów, inwestorów i przedstawicieli biznesu, którzy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat międzynarodowego sukcesu, fundraisingu, skalowania oraz skutecznej promocji startupów.

Nowa rozszerzona formuła

Tegoroczna edycja, organizowanego przez Startup Wroclaw oraz OVHcloud Startup Program odbędzie się w nowej rozszerzonej formule. Będą to dwa dni intensywnych warsztatów, spotkań networkingowych i wyjątkowych prezentacji największych gwiazd sceny startupowej.

Wydarzenie odbędzie się w dwóch lokalizacjach: Coventry University Wrocław oraz Kinie Nowe Horyzonty.

Warsztaty dla tych, którym zależy na sukcesie

Już w środę, 19 czerwca br. odbędą się warsztaty, które obejmą m.in. strategie marketingowe i sprzedażowe, badania rynku oraz przygotowanie startupów na międzynarodową ekspansję. Eksperci z różnych dziedzin, w tym specjaliści od mediów społecznościowych i komunikacji, przedstawią najlepsze praktyki w zakresie budowania przewag komunikacyjnych, analizy rynku oraz tworzenia angażujących treści.

Konkurs dla startupów

W planie jest również konkurs startupowy. To kluczowy element wydarzenia, w którym 6 wybranych spółek rywalizuje o nagrody pieniężne oraz wejściówki na czołowe europejskie wydarzenia technologiczne.

Według organizatorów udział w konkursie to nie tylko szansa na zdobycie nagród, ale także prestiż i wsparcie w rozwoju technologii oraz pozycji rynkowej młodych firm. To doskonała okazja do zaprezentowania swojego startupu przed szeroką publicznością oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Wszyscy, którzy chcą zyskać wiedzę, inspirację i cenne kontakty, pomocne w rozwoju startupu mogą zarejestrować się na to wydarzenie. Dokładne terminy warsztatów i szczegóły rejestracji dostępne są na stronie wydarzenia.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama

Powrót na portal wroclaw.pl