wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 11°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Promenady Wrocławskie

W sobotę, 25 października, wszyscy Ci, którzy poszukują nowego mieszkania, zwłaszcza w Śródmieściu Wrocławia, będą mieli szansę zapoznać się z ofertą Promenad Wrocławskich – osiedla powstającego pomiędzy ul. Zakładową oraz ul. Rychtalską.

Reklama

W godzinach od 10.00 do 15.00 będzie można obejrzeć wybrane mieszkania w budynku II etapu inwestycji. Będzie również możliwość skorzystania z porady doradcy kredytowego, który pomoże w znalezieniu optymalnego sposobu finansowania zakupu mieszkania.

Promenady Wrocławskie powstają na hektarowym obszarze zlokalizowanym 3 kilometry od wrocławskiego Rynku. To kompleksowa aranżacja przestrzeni miejskiej, która według inwestora jest odpowiedzią na wyzwania nowoczesnego miejskiego stylu życia.

Na terenie dzielnicy powstaną wyodrębnione strefy – mieszkaniowo-usługowa i biurowa. Tereny zielone rozlokowane pomiędzy zabudowaniami dzielnicy mają zapewnić przestrzeń do rekreacji i wypoczynku. Przyszli mieszkańcy będą mogli cieszyć się bliskością promenady, usytuowanej wzdłuż Kanału Miejskiego Odry, a zlokalizowane tam restauracje i kawiarenki mają pozwolić na ciekawe spędzenie wolnego czasu.

Wśród oferowanych lokali znajdują się mieszkania o zróżnicowanej powierzchni i rozkładzie pomieszczeń, z ogródkami, balkonami lub przestronnymi tarasami. Przyszli mieszkańcy mogą wybierać spośród oferty 427 mieszkań II i III etapu inwestycji.

W nowej dzielnicy zaplanowano także 80 tys. mkw. powierzchni biurowej. W 2012 tam do użytku biurowiec Promenady Epsilon, natomiast tuż obok powstaje biurowiec Promenady Zita, do którego jeszcze w tym roku wprowadzą się kolejni najemcy. Całość koncepcji urbanistycznej opracowała międzynarodowa pracownia architektoniczno – urbanistyczna INVI pod kierownictwem Guy’a Perry’ego, wyłoniona w wyniku międzynarodowego konkursu architektonicznego.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl