wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 9°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Grupa Deweloperska GEO rozpoczyna sezon wiosenny od organizacji dnia otwartego na wrocławskim osiedlu Nowy Horyzont. 12 marca, szukający własnego „M” będą mogli obejrzeć inwestycję, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej.

Reklama

Nowy Horyzont przy ulicy Łomnickiej na Stabłowicach to planowany kompleks 5 czteropiętrowych budynków, w których łącznie znajdzie się 328 nowych mieszkań. Ostatni etap prac, czyli budynki B i C, zakończono w grudniu 2015, a na przełomie stycznia i lutego br., otrzymały one pozwolenie na użytkowanie. Pierwsi lokatorzy już wprowadzili się do swoich mieszkań, ale na nabywców czeka jeszcze 59 lokali.

– Chcemy pokazać klientom nowe budynki, a także przygotowane specjalnie dla nich mieszkanie pokazowe. Podczas spotkania będzie można obejrzeć lokal, osiedle, a także porozmawiać z przedstawicielami GEO na temat inwestycji i oferty – mówi Marcin Zaremba-Śmietański, Grupa Deweloperska GEO.

Ceny za mkw. na osiedlu Nowy Horyzont zaczynają się już od 4300zł netto, jednak dla osób, które podczas wydarzenia zdecydują się na zakup mieszkania, przygotowano specjalną promocję w postaci zniżki w wysokości 5000 zł na mieszkanie.

Dodatkowym atutem Nowego Horyzontu jest dostępność mieszkań w programie MdM. Starając się o dofinansowanie, można uzyskać nawet 90tys. zł dopłaty. Chcąc uzyskać kredyt z dopłatą, warto się pospieszyć, ponieważ jeśli tempo składania wniosków nie spadnie, środki mogą wyczerpać się bardzo szybko – dodaje Marcin Zaremba-Śmietański.

Organizatorzy zapraszają 12 marca, w godzinach od 10.00 do 17.00. do mieszkania pokazowego przy ulicy Łomnickiej 18a/4.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl