wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 6°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Dni otwarte na osiedlach Złota Podkowa i Kępa Mieszczańska

Osiedle Złota Podkowa, wizualizacja: inwestor

Na osiedlach Złota Podkowa oraz Kępa Mieszczańska, zorganizowane będą dni otwarte. 17 października , na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego oraz 18 października, na terenie inwestycji Złota Podkowa, położonej przy ul. Zwycięskiej na Krzykach. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, prezentacja osiedla oraz gotowych mieszkań.

Reklama

Inwestor firma Rafin informuje, że podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu mieszkań oraz poznać okolice inwestycji. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa. W programie Mieszkanie dla Młodych przygotowano mieszkania 2 i 3 pokojowe w cenie 5243 zł/mkw. Na os. Kępa Mieszczańska można kupić mieszkanie już od 5995 zł/mkw.

Więcej informacji na temat dni otwartych można uzyskać dzwoniąc pod nr telefonu 71 788 78 88.

Osiedle Kępa Mieszczańska, fot. inwestor

Osiedle Kępa Mieszczańska położone jest w malowniczej scenerii wyspy Kępa Mieszczańska, pomiędzy ramionami Odry Południowej i Północnej. Nowoczesny projekt osiedla jest efektem pracy renomowanej pracowni Maćków. Przyszli mieszkańcy będą cieszyć komfortowymi mieszkaniami, w centrum Wrocławia, tuż obok Starego Miasta, a jednocześnie w samym środku zielonej wyspy, z pięknym widokiem na Odrę. W ofercie I etapu dostępnych jest 110 komfortowych, słonecznych mieszkań, o zróżnicowanej powierzchni – od 25 do 88 mkw. Właśnie zakończony został I etap. Szeroka oferta umożliwia przyszłym mieszkańcom wybranie mieszkania maksymalnie dopasowanego do ich indywidualnych potrzeb. Inwestycję wyróżnia: wysokiej jakości wykończenie części wspólnych m.in.: płyty HPL, oświetlenie ledowe, telewizja dozorowa, video-domofon,  podwieszane sufity. Do dyspozycji lokatorów będą miejsca postojowe na parkingu podziemnym oraz przestronne komórki lokatorskie.

Osiedle Złota Podkowa, wizualizacja: inwestor

Inwestycja Złota Podkowa to nowoczesna architektura oraz prestiżowa lokalizacja - w jednej z najwyżej wycenianych dzielnic mieszkalnych we Wrocławiu, nieopodal rozległych terenów rekreacyjnych. W ramach inwestycji dostępnych jest 41 gotowych mieszkań, w budynku czterokondygnacyjnym. W ofercie są lokalne: dwu, trzy i czteropokojowe, o zróżnicowanych metrażach - od 45 do 78 mkw. Na terenie osiedla powstały liczne alejki spacerowych, ogródki i plac zabaw. Dla mieszkańców dostępne są również miejsca postojowe na parkingu podziemnym. Osiedle otoczone jest hektarami terenów zielonych - w pobliżu znajdują się: Wrocławski Tor Wyścigów Konnych, nieopodal - Park Kleciński oraz Park Południowy.

źródło: materiał prasowy

Nowa Kępa Mieszczańska

O inwestycjach na Kępie Mieszczańskiej, historii wyspy, rewaloryzacji bulwarów i planach na przyszłość czytaj w serwisie specjalnym NOWA KĘPA MIESZCZAŃSKA.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl