wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 13°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

fot. ilustracyjne

Miasto oraz rola deweloperów w jego rozwoju to główny temat tegorocznych Dni Dewelopera, które odbędą się już 7 października 2015 r. we Wrocławskim Centrum Kongresowym. Z inicjatywy Polskiego Związku Firm Deweloperskich spotkają się tu specjaliści branży nieruchomości, budownictwa, bankowości, finansów oraz architektury, a także analitycy rynku deweloperskiego oraz przedstawiciele samorządów lokalnych.

Reklama

W tym roku uczestnicy konferencji skupią się przede wszystkim na czynnikach wpływających na postęp w rozbudowie miast oraz kierunkach ich rozwoju. Omawiane będą także wyzwania, jakie stoją przed instytucjami kreującymi tkankę miejską, dynamizacja polskiego mieszkalnictwa i zmiany w prawie budowlanym.  Jak co roku analizie zostanie poddana aktualna sytuacja na rodzimym rynku nieruchomości. Zadaniem zaproszonych specjalistów z branży będzie również wypracowanie strategii działania na kolejne miesiące i lata. Wszystko to odbywać się będzie podczas wielu debat, paneli dyskusyjnych i prelekcji.

W trakcie wydarzenia zaplanowano m.in. przedstawienie „Raportu o polskich metropoliach 2015” przygotowanego przez firmę PricewaterhouseCoopers, panele dyskusyjne „Dlaczego jedne miasta rozwijają się szybciej, a inne wolniej?” oraz „Jak Wrocław realizuje program Smart City?”. W programie znalazły się również debaty tematyczne „Polak kupuje mieszkanie” i „Proces deweloperski AD 2015”.

Organizatorem tegorocznej, szóstej już edycji Dni Dewelopera są Polski Związek Firm Deweloperskich, Narodowy Bank Polski oraz Zachodnia Izba Gospodarcza. Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki oraz Prezydenta Miasta Wrocławia.

Wszyscy zainteresowani udziałem w wydarzeniu już teraz mogą się rejestrować na stronie organizatora. Znajdują się tam również szczegółowe informacje dotyczące planu konferencji.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl