wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

16°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Kępa Mieszczańska
  6. Dmowskiego 19 – kolejne mieszkania na Kępie Mieszczańskiej

Ruszyła sprzedaż kolejnych mieszkań na Kępie Mieszczańskiej (mat. prasowe)

Dmowskiego  19 to już trzynasta inwestycja spółki ATAL we Wrocławiu. Na Kępie Mieszczańskiej do końca 2015 roku deweloper wybuduje dwa budynki, w których znajdą się 173 mieszkania. Prace trwają tam już od ponad roku.  Teraz ruszyła sprzedaż mieszkań.

Reklama

– Atutem Dmowskiego 19 jest lokalizacja. Położona jest blisko rzeki, niedaleko wrocławskiego Rynku oraz licznych terenów o charakterze rekreacyjno-sportowym. Istotne jest również to, że nasza lokalizacja gwarantuje łatwy dojazd do centrum i nie tylko. Te czynniki pozwalają prognozować, że Dmowskiego 19 będzie się cieszyć dużą popularnością wśród klientów – mówi Ewelina Juroszek, dyrektor ds. sprzedaży mieszkań ATAL S.A. 

Lokale będą miały powierzchnie od 36 do 85 mkw.  Przyszli lokatorzy będą mogli wybierać wśród mieszkań od jedno- do czteropokojowych.  Na poziomie „-1” oraz w części parterowej powstaną miejsca garażowe na 173 samochody. Lokale na parterze będą posiadać własne ogródki, a pozostałe, zostaną wyposażone w przestronne tarasy i balkony.

Elewacja budynku będzie piaskowo-grafitowa. Szklane balustrady zostaną ozdobione drewnem oraz elementami aluminium i stali. Na dziedzińcu znajdzie się plac zabaw. Obiekt zostanie przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Osiedle będzie monitorowane.

Dmowskiego 19 to trzynasta inwestycja ATAL S.A. we Wrocławiu. Od początku 2014 roku do końca sierpnia w stolicy Dolnego Śląska spółka sprzedał 213 lokali. Aktualnie prowadzi 7 projektów. W ofercie spółki znajdują się : Osiedle Mieszczańskie, Zielone Wojszyce, Zielona Etiuda, Agrestowa Aleja i Ville Murano. Na początku lipca do oferty  trafi Stara Odra Residence w dorzeczu rzeki.

Czytaj, jak zmieni się Kępa Mieszczańska

Miłosz Turowski

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl