wroclaw.pl Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu
Pogoda we Wrocławiu temperatura powietrza wynosi 15°C
Link do portalu wroclaw.pl
Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama

Gotowe osiedle Dmowskiego 19, fot. inwestor

Dmowskiego 19 to kolejne osiedle ATAL S.A. we Wrocławiu, które uzyskało pozwolenie na użytkowanie. Inwestycja znajduje się na Kępie Mieszczańskiej.

Reklama

Dmowskiego 19 to dwa sześciopiętrowe budynki mieszkalne o podwyższonym standardzie. Znajdują się w nich 173 mieszkania (od 1 do 4 pokoi) o powierzchni od 36,28 mkw. do 86,50 mkw. Na poziomie „-1” oraz w części parterowej zlokalizowane są miejsca garażowe na 173 samochody. Do lokali na parterze przynależą ogródki, a pozostałe mieszkania posiadają przestronne tarasy i balkony. Dbając o wygodę mieszkańców, w budynkach przewidziano komórki lokatorskie. Do tej pory nabywców znalazło 111 z 173 lokali, a kolejnych 6 zostało objętych rezerwacją. Cena brutto mkw. wynosi 6 100 złotych.

– Klienci we Wrocławiu, w przeciwieństwie do innych miast, chętniej kupują mieszkania w inwestycjach, które otrzymały pozwolenie na użytkowania. Sprzedaż ponad 100 mieszkań na osiedlu Dmowskiego 19 w trakcie budowy jest potwierdzeniem wysokiej atrakcyjności projektu – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes ATAL S.A.

fot. inwestor

Oprócz inwestycji Dmowskiego 19, w aktualnej ofercie dewelopera we Wrocławiu znajdują się także dwa inne projekty położone w sąsiedztwie rzeki – ATAL Towers przy ul. Sikorskiego oraz Stara Odra Residence przy ul. Na Polance. W sprzedaży są również lokale w zakończonych inwestycjach: Zielone Wojszyce, Osiedlu Mieszczańskim oraz Dyrekcyjna 33 w ścisłym centrum miasta. Od stycznia można kupić mieszkanie w ATAL Nowe Żerniki.

Czytaj więcej – Kępa Mieszczańska we Wrocławiu

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl Logo wroclaw.pl