wroclaw.pl strona główna Przedsiębiorcy i biznes we Wrocławiu Przedsiębiorczy Wrocław - strona główna

Infolinia 71 777 7777

12°C Pogoda we Wrocławiu
wroclaw.pl strona główna

Wyszukiwarka

Aby wyświetlić zawartość strony, zaakceptuj pliki cookie
Reklama
  1. wroclaw.pl
  2. Przedsiębiorczy Wrocław
  3. Przedsiębiorca
  4. Nieruchomości we Wrocławiu
  5. Kępa Mieszczańska
  6. Dni otwarte na osiedlach Kępa Mieszczańska i Złota Podkowa
mat. prasowe

Doskonałą okazją do poznania inwestycji firmy Rafin: Złotej Podkowy oraz Kępy Mieszczańskiej, będą najbliższe Dni Otwarte. Odbędą się w dniach 16 kwietnia, na Kępie Mieszczańskiej, przy ul. Dmowskiego 19 E-F oraz 17 kwietnia, na terenie inwestycji Złota Podkowa, położonej przy ul. Zwycięskiej, na wrocławskich Krzykach. W programie m.in. rozmowy z ekspertami, zwiedzanie osiedla oraz oglądanie gotowych mieszkań. Zapraszamy w godzinach 11.00 – 16.00.

Reklama

Podczas spotkań będzie można omówić warunki zakupu mieszkań oraz poznać okolice inwestycji. Na dni otwarte została przygotowana specjalna oferta cenowa.  Na Kępie Mieszczańskiej oferujemy mieszkania w cenie 6200 zł/m2, a do tego miejsce postojowe gratis. A to wszystko tylko 10 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Tymczasem na Złotej Podkowie przygotowaliśmy dla klientów vouchery na pierwszą lekcję jazdy konnej, żeby poczuć klimat osiedla, którego sąsiadem jest Wrocławski Tor Wyścigów Konnych.Organizatorzy zapraszają do wcześniejszego kontaktu z Biurem Sprzedaży Mieszkań w celu umówienia się na spotkanie pod numerem 71 788 78 88.

Kępa Mieszczańska

Osiedle Kępa Mieszczańska położone jest na zielonej wyspie w centrum miasta, w ramionach Odry Północnej i Południowej, wśród 4 ha terenów zielonych! Mieszkańcy mogą zobaczyć wyjątkowe mieszkania w prestiżowym budynku, wykończonym w najmniejszych detalach – części wspólne zostały zaprojektowane przez renomowaną pracownię projektową Greg Architekci przy użyciu odpornych płyt HPL (wygląd drewna bez konieczności jego konserwacji), oświetlenia ledowego (w tym oświetlenia numerów poszczególnych mieszkań), czy nawet historycznych grafik wyspy Kępa Mieszczańska za szkłem hartowanym. Kępa Mieszczańska to prestiż w każdym calu.

Złota Podkowa

Osiedle Złota Podkowa położone jest na wrocławskich Partynicach naprzeciwko Toru Wyścigów Konnych. Na kompleksowym osiedlu nawiązującym architekturą do domów jednorodzinnych powstało idealne miejsce do życia, w którym wszystko jest na wyciągnięcie ręki – place zabaw, sklepy, restauracje, bank, przedszkole, nawet klub fitness. Krzyki cieszą się natomiast ogromną popularnością ze względu na swój rodzinny klimat i ogrom terenów zielonych wokół. Złota Podkowa położona jest jedynie 150 m od Alei Karkonoskiej, tak więc AOW i główna arteria miasta są tak blisko. Osiedle doceniło już ponad 600 rodzin. W dalszych etapach planujemy rozbudowę części wspólnych. Do dyspozycji mieszkańców oddamy nowy plac, na którym każdy znajdzie coś dla siebie: dzieciaki będą mogły szaleć na placu zabaw, czy na specjalnej górce do jeżdżenia na sankach, a dorośli poćwiczyć na siłowni zewnętrznej, czy też zadbać o swój jednoślad na specjalnie do tego przygotowanej stacji naprawy rowerów.

Bądź na bieżąco z Wrocławiem!

Kliknij „obserwuj”, aby wiedzieć, co dzieje się we Wrocławiu. Najciekawsze wiadomości z www.wroclaw.pl znajdziesz w Google News!

Reklama
Powrót na portal wroclaw.pl Wróć na portal wroclaw.pl